Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zalało cie?? Jak masz jakies wiaderka to damy rade :wink:

Opublikowano

hehehe, no niestety skutki ulewnych deszczy, woda się ciągle pompuje ale jeszcze podchodzi :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
hehehe, no niestety skutki ulewnych deszczy, woda się ciągle pompuje ale jeszcze podchodzi :kwasny:

przej... sprawa masakra ostatnio byla mnie kiedys na wiosce kolo miechowa zastala powodz to musialem 4h stac zeby nie utopic auta masakra byla

Opublikowano
nie mam zamiaru montowac jedynie nad czym sie zastanawiam to nad samopoziomem bo to jest przydatne :wink: a ty masz przerabiane bixy czy normalne?

soczewki z b8 a tak bez zmian

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy modzik dokladka od cupry

:decayed:

ad4918db719ee125m.jpg b9509ffa8bee9285m.jpg

cee3e0a2756c88cdm.jpg 38d15b460e9e6c3cm.jpg

A za niedlugo wpada bardzo za***isty modzik :decayed::banan:juz sie doczekac nie moge oczywiscie :decayed:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

oczywiscie dziekuje Marcinie za montaz no i za to co ma byc zamontowane dopiero :decayed:

Opublikowano
:thumbup1: teraz musze u siebie dokładkę poprawić :decayed:
Opublikowano

fajna pasażerka :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1: teraz musze u siebie dokładkę poprawić :decayed:

ale po co jak tez za***iście wyglada

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

fajna pasażerka :naughty:

fajna bo moja nie :decayed::decayed:

Opublikowano

Super avant:slina:

Twoja B5 też była niezła:thumbup1:

Opublikowano

fajnie tylko jak teraz posadzisz to obyś jej tylko nie urwał :wink: ale mam nadzieję, że większej gleby niż ja to mieć nie będziesz :wink:

Opublikowano
  • Autor
fajnie tylko jak teraz posadzisz to obyś jej tylko nie urwał :wink: ale mam nadzieję, że większej gleby niż ja to mieć nie będziesz :wink:

nie no fanta spokojnie ty przegiąłeś tak ze nie martw sie Ciebie nie przebije:wink: ale ale bedzie grubo:decayed:

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:30 ----------

Super avant:slina:

Twoja B5 też była niezła:thumbup1:

Dziekuje milo slyszec a co do B5 to krzysztof do tej pory jezdzi i jest wpelni zadowolony :decayed:

Opublikowano

witaj ,furka elegancka wiec życze najlepszego he he . a tak na marginesie napisz jak usunac ten klej co zostaje po zdjęciu znaczków z tylnej klapy , bo poprzedni własciciel zostawił znaczek s4 na 1.9 :facepalm: i chcę to wywalic. aha jeszcze jedno czy z wymianą gumki w pilocie są jakies perturbację czy p&p ? pozdrawiam z opola

Opublikowano
fajnie tylko jak teraz posadzisz to obyś jej tylko nie urwał :wink: ale mam nadzieję, że większej gleby niż ja to mieć nie będziesz :wink:

On nie ale ja mam :decayed:

Opublikowano
  • Autor
witaj ,furka elegancka wiec życze najlepszego he he . a tak na marginesie napisz jak usunac ten klej co zostaje po zdjęciu znaczków z tylnej klapy , bo poprzedni własciciel zostawił znaczek s4 na 1.9 :facepalm: i chcę to wywalic. aha jeszcze jedno czy z wymianą gumki w pilocie są jakies perturbację czy p&p ? pozdrawiam z opola

ten klej usunąłem pasta K2 ani sladu nie zostalo po napisach a co do gumki nie ma problemu wymiana jest P&P:wink:

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

fajnie tylko jak teraz posadzisz to obyś jej tylko nie urwał :wink: ale mam nadzieję, że większej gleby niż ja to mieć nie będziesz :wink:

On nie ale ja mam :decayed:

moze kiedys i ja was zawstydze:decayed:

Opublikowano

daj znac jaki to konkretnie preparat od k2:hi: ile mam czasu na przekładkę tej gumki zanim coś się rozkoduje?

Opublikowano
fajnie tylko jak teraz posadzisz to obyś jej tylko nie urwał :wink: ale mam nadzieję, że większej gleby niż ja to mieć nie będziesz :wink:

On nie ale ja mam :decayed:

gdybym latał tylko po tych ścieżkach co Ty to mógłbym legać jeszcze niżej ale w przypadku krakowskich dróg i zacnych kolein nie ma opcji :wink: ale i tak przecież chyba nie jest źle? (aczkolwiek wiem, że i tak powiesz koza:tongue4:) w sumie to sam tak uważam :kox::whistling:

Opublikowano
  • Autor

fantowski a dzieki komu kupilem to co kupilem?? Tzn co mnie sklonilo?? :decayed:

Opublikowano
fantowski a dzieki komu kupilem to co kupilem?? Tzn co mnie sklonilo?? :decayed:

:whistling::decayed::decayed: na kolana gamoniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.