Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
fantowski a dzieki komu kupilem to co kupilem?? Tzn co mnie sklonilo?? :decayed:

:whistling::decayed::decayed: na kolana gamoniu

ty ty ty nie przeginaj jak chcesz zeby ktos klekal przed toba to mozesz jechac na jakies .....:decayed: ostatnio cos bardzo mi jedziesz oj nieladnie nieladnie wykozaczylo sie towarzystwo bardzo ostatnio :pali:

Opublikowano
fantowski a dzieki komu kupilem to co kupilem?? Tzn co mnie sklonilo?? :decayed:

:whistling::decayed::decayed: na kolana gamoniu

ty ty ty nie przeginaj jak chcesz zeby ktos klekal przed toba to mozesz jechac na jakies .....:decayed: ostatnio cos bardzo mi jedziesz oj nieladnie nieladnie wykozaczylo sie towarzystwo bardzo ostatnio :pali:

:peace::beach:

Opublikowano
fajnie tylko jak teraz posadzisz to obyś jej tylko nie urwał :wink: ale mam nadzieję, że większej gleby niż ja to mieć nie będziesz :wink:

On nie ale ja mam :decayed:

gdybym latał tylko po tych ścieżkach co Ty to mógłbym legać jeszcze niżej ale w przypadku krakowskich dróg i zacnych kolein nie ma opcji :wink: ale i tak przecież chyba nie jest źle? (aczkolwiek wiem, że i tak powiesz koza:tongue4:) w sumie to sam tak uważam :kox::whistling:

Dobre to masz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jutro wskakuje na poklad nowa zabawka :decayed: gwint KW variant 1 :banan: juz sie nie moge doczekac :decayed:

7c4a1e20f0ea784am.jpg

Opublikowano
:kox::banan::banan::banan::banan:
Opublikowano
  • Autor

ide spac bo chce juz miec zamontowane to KW :decayed:

Opublikowano

Dajesz tą fotke co mi wysłałeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jest masakra :decayed:

397e7bc15774bfa4m.jpg

60187a570571c125m.jpg

316a17ef6d935e97m.jpg

tyl jeszcze nie skrecony bo braklo wczoraj czasu ale autko w zakretach teraz to gokart:decayed:

Opublikowano

Moze bys sie do ostrowa zapisal łajzo :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

Opublikowano

Przód grubo posadzony :decayed: czekam kiedy coś urwiesz :decayed:

PS. mierzyłeś ile masz cm od błotnika do ziemi?

Opublikowano
  • Autor
Przód grubo posadzony :decayed: czekam kiedy coś urwiesz :decayed:

PS. mierzyłeś ile masz cm od błotnika do ziemi?

nie jeszcze nie bo wczoraj czasu braklo dzis bede mial wiedzial ale musi isc wyzej troszku bo do garazu nie moge wjechac heheheh

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

Moze bys sie do ostrowa zapisal łajzo :)

Wysłane za pomocą Tapatalk z Samsung Xcover2 4.1.2

hehehe no mysle tu nad tym ostro spokojnie :wink:

Opublikowano

Wyreguluj równo, i zrób ładna sesję :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wyreguluj równo, i zrób ładna sesję :wink:

spoko spoko tylko potrzebuje chwilke czasu dzis ma mi kolega wyrownac trzeba jechac na zbieznos i swiatla ustawic heheh:wink:

Opublikowano

Hehe miałem to samo jak założyłem swój.:grin: Żeby ustawić w miarę równo chyba 5 razy auto podnosiłem :facepalm:

Opublikowano

jest nieźle:shock3:

czekam na komplet i foty

Opublikowano
  • Autor
Hehe miałem to samo jak założyłem swój.:grin: Żeby ustawić w miarę równo chyba 5 razy auto podnosiłem :facepalm:

no ustawienie to nie jest taka prosta rzecz hehehe ale oczywiscie polecam wszystkim takiego moda :decayed:

Opublikowano
Hehe miałem to samo jak założyłem swój.:grin: Żeby ustawić w miarę równo chyba 5 razy auto podnosiłem :facepalm:

no ustawienie to nie jest taka prosta rzecz hehehe ale oczywiscie polecam wszystkim takiego moda :decayed:

Jak ktoś to robi pierwszy raz to na pewno :wink:

Opublikowano
  • Autor

hammer a ty zamiast pomoc koledze doradzic itp to nic nie podpowiadasz :wink:

Opublikowano

przód za bardzo zglebiony i podnieś bo Ci urwie błotniki przy skręcie i dużym dobiciu :decayed:

a na tyle..

KOZA !!!!!! :decayed: skręcaj w dół na maksa

Opublikowano
hammer a ty zamiast pomoc koledze doradzic itp to nic nie podpowiadasz :wink:

Masz mój nr tel. to dzwoń, zawsze coś doradzę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.