Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

z tym pieskiem to bylo tak ze barany zamiast dac asfalt to zrobili smole i pies przechodzac przez droge stanol no lapki sie zapadly ta smola normalnie na zywca wtopila mu sie w lapy:facepalm:

to akurat moje okolice :decayed:

widziałem pare razy w Łodzi z kolei jak krwiożerczy asfalt utopił autobusy :facepalm::polew:

tu jedno wideo z sieci, więc nie narzekajcie

:decayed:

już to widze jak Pablo zwija asfalt zderzakiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pieskiem to bylo tak ze barany zamiast dac asfalt to zrobili smole i pies przechodzac przez droge stanol no lapki sie zapadly ta smola normalnie na zywca wtopila mu sie w lapy:facepalm:

to akurat moje okolice :decayed:

widziałem pare razy w Łodzi z kolei jak krwiożerczy asfalt utopił autobusy :facepalm::polew:

tu jedno wideo z sieci, więc nie narzekajcie

:decayed:

już to widze jak Pablo zwija asfalt zderzakiem :decayed:

i jedź Pan później na glebie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie autko niestety na sprzedaz musi isc bo jakas k**wa sie uwziela na mnie dobrze wiem kto ale oczywiscie policja nie moze nic zrobic pomalowal mi drzwi sprejem :facepalm: szkoda auta na gorsze sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do bagażnika dziada i do lasu na wycieczkę z bejsbolem przewieź. :baseball: Skuw....syny jeb...ne no kogoś boli że ktoś może mieć lepiej jak on.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz :shock3:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

Trzeba się zająć chłopem a nie z tego powodu sprzedawać dorezane auto bo kupisz inne i co? Już będziesz miał spokój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł prześpij się i jutro powiedz że zmieniłeś zdanie i nie sprzedajesz bo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh no co za skur.... jak tak można , jak można na aucie się wyżywać:kwasny:

betonowe buciki do do stawu z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie gosciem tez sie bedzie trzeba zajasc bo tak nie moze byc a polskie prawo ma obywateli w d*pie wiec i tak mi nic nie zrobia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź hu...a złap wieczorem wpier..ol mu albo wywieź daleko wpier...ol i zostaw niech wraca z buta i przemyśli swoje zachowanie ku**s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on juz zycia nie ma bo ruszyl moje auto ale wiesz najbardziej czego tu zal :facepalm: czlowiek sie stara za***iście zeby to wygladalo a przyjdzie jakis pajac i zrobi takie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wierzę ci ja jakby moją a4 ktoś ruszył to odrazu bym leciał i zajeb...ł gościa bo człowiek dba lepiej jak o kobietę a jakiś uj ci przyjdzie i rozpier...oli:facepalm:

---------- Post dopisany at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

I nie łam się pablo nie sprzedawaj kup jakiś dupowóz byle był jakiś parch a4 oddaj do kogoś na przechowanie narazie i działaj z bydłem niech mu pójdzie pała po kręgosłupie bo inaczej się nie nauczy dziad. :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko sprajem zwykłym pomalował? I co dokładnie? To bez problemu powinno zejść za pomocą ekstrakcyjnej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis nie mysle zobaczymy jutro co i jak wiem ze autko na pewno musze sprzedac a z gosciem jakos to zalatwie

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Tylko sprajem zwykłym pomalował? I co dokładnie? To bez problemu powinno zejść za pomocą ekstrakcyjnej..

drzwi prawe przednie i tylne uszczelka i szyba

---------- Post dopisany at 00:38 ---------- Poprzedni post napisany at 00:38 ----------

wlasnie mam nadzieje ze nie trzeba bedzie malowac boku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur..a zajeba..bym chłopa za to. Odrazu z pałą bym mu rozpier..olił jego złoma a potem wjeb..ł tak że by przez miesiąc nie wyszedł z domu serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz dzis mialem starcie z nim pojechalem do niego matka jego zadzwonila po policje ze mu sie wlamuje do domu oczywiscie poczekalem na nich no i wielki kozak nie wyszedl dopuki policja nie przyjechala a pozniej przy nich to pyskowal ostro kozak. Jutro kolejne starcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quwa normalnie dramat :facepalm: i to tak bez powodu,dla jaj tak sobie maluje :baseball:

nic tylko .uja złapać do lasu wywieść i niech z gołą d*pą wraca do domy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic k...wa nie rozumiem - że niby jak zaczniesz na piechte chodzić to przestanie się gość dopi...lać? albo jak zmienisz auto to odpuści...? Do każdego Twojego furacza się doyyebie choćby to maluch był... Weź zainwestuj w jakąś ukrytą kamerę czy cuś bo to jaja rzewne są :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...