Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

on mnie teraz zagnie a ja jego pozniej tylko ze troszke bardziej.

Frostyyy skad wiesz o s4?? hehe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, wóz naprawdę wycacany :thumbup1: Tak jak pisze fantowski, nie sprzedawaj auta, nie pozwalam :wink: Sprzedaż nie rozwiąże problemu a ta ku..a będzie miała satysfakcję. Naprawdę nie ma nikogo w pobliżu kto mógłby Ci przechować furę, tak żebyś mógł "skupić" się na Kolesiu nie żyjąc jednocześnie w strachu o B6? Gdzie mieszkasz (miasto/miejscowość) bo nie doczytałem?

Widziałem "twórczość" tego sku...syna; Koledzy piszą o nie kierowaniu się emocjami, ale jakbym go dorwał w trakcie malowania to na pewno nie zapanował bym nad emocjami, chociaż mojej B6 daleko do Twojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz to jest taka ku... ze on jest cwany z kolegami albo lubi zniszczyc kogos mienie a tak zeby przyjsc i pogadac albo ustawic sie na cos innego to nie cos ty

Powiem ci tak jak ja bym go dorwal w trakcie malowania to bym dostal na pewno wyrok bo on by rece mial polamane

mnie uczyli innego zachowania ze jak cos mam do kogos to mowie mu to prosto w twarz no ale niestety trafiaja sie takie wlasnie skurw... co potrafia ci zycie utrudnić :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:18 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

No i nie robimy tylko modów bo czasami trzeba cos zrobic przy silniczku tzn przytkal sie jeden pompowtrysk dokupilem sama koncowke czyli rozpylacz mechanik wymienil ladnie wyregolowal i teraz pompkeczki sa igielki pokazuja od 0,10 do 0,12 :D autko az inaczej chodzi no i zero dymienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo że tak spytam, nie masz wirusa w aucie? silnik seria? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czytałem kolego Twoj temat i szczerze współczuje tego debila w okolicy. Na takich pojebów naprawdę nie ma siły, ale ostatecznością jest pałowanie, wywożenie do lasu etc....to się zemści. Zgłosiłeś sprawę na naszą kochaną policję.....bardzo dobrze, może przesłuchanie trochę tego debila zmiękczy, choć szczerze wątpię. Jeśli ktoś jest skłonny do takich rzeczy, to napewno jakiegoś przesłuchania się nie przestraszy.

Dam Tobie przykład:

Koleś z pracy złapał w nocy w swoim passacie złodzieja, którego przetrzymał do przyjazdu policji. Szkód narobił na ok 5tyś, sprawa oczywiście umorzona po kilku miesiącach. Zrozum polskie prawo. Złodziej przyłapany na gorącym uczynku i ......:facepalm:

Oczywiście trzymam kciuki, że sprawa się u Ciebie zakończy po Twojej myśli, ale skoro wiesz, co to za pajac, to poprostu idz z nim porozmawiaj. Wstrzymaj emocje (wiem, że nie łatwo będzie) i rozmawiaj. On to robi napewno po złości, z zazdrości i z braku zdrowego rozsądku.....ale chyba jakieś odczucia ma i wie, że źle robi......

Za ch..ja auta nie sprzedawaj, odstaw go na przeczekanie gdzieś, ale nie sprzedawaj. Nie daj mu tej satysfakcji!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo że tak spytam, nie masz wirusa w aucie? silnik seria? :wink:

nie mam virusa latam sobie na seri powiedzmy ze mi wystarczy na gwincie i tak nie poszalejesz

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:18 ----------

:hi: czytałem kolego Twoj temat i szczerze współczuje tego debila w okolicy. Na takich pojebów naprawdę nie ma siły, ale ostatecznością jest pałowanie, wywożenie do lasu etc....to się zemści. Zgłosiłeś sprawę na naszą kochaną policję.....bardzo dobrze, może przesłuchanie trochę tego debila zmiękczy, choć szczerze wątpię. Jeśli ktoś jest skłonny do takich rzeczy, to napewno jakiegoś przesłuchania się nie przestraszy.

Dam Tobie przykład:

Koleś z pracy złapał w nocy w swoim passacie złodzieja, którego przetrzymał do przyjazdu policji. Szkód narobił na ok 5tyś, sprawa oczywiście umorzona po kilku miesiącach. Zrozum polskie prawo. Złodziej przyłapany na gorącym uczynku i ......:facepalm:

Oczywiście trzymam kciuki, że sprawa się u Ciebie zakończy po Twojej myśli, ale skoro wiesz, co to za pajac, to poprostu idz z nim porozmawiaj. Wstrzymaj emocje (wiem, że nie łatwo będzie) i rozmawiaj. On to robi napewno po złości, z zazdrości i z braku zdrowego rozsądku.....ale chyba jakieś odczucia ma i wie, że źle robi......

Za ch..ja auta nie sprzedawaj, odstaw go na przeczekanie gdzieś, ale nie sprzedawaj. Nie daj mu tej satysfakcji!!!!

Pozdrawiam

dzieki kolego postaram sie zrobic tak zeby bylo oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie pisz że sprzedajesz z powodu wandala... Przyznaj, co się sypie? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam virusa latam sobie na seri powiedzmy ze mi wystarczy na gwincie i tak nie poszalejesz

eee tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam, nie pisz że sprzedajesz z powodu wandala... Przyznaj, co się sypie? :grin:

hehe ogolnie wszystko tylko ciiiiii :polew:

---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

nie mam virusa latam sobie na seri powiedzmy ze mi wystarczy na gwincie i tak nie poszalejesz

eee tam :wink:

hehe no tak ty jestes dobrym przykladem ze jednak mozna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo powiem Ci że na serii wypluło mi ponad 140 koni a nie chciało jechać, a teraz nie dość że spalanie mniejsze to jakoś tak milej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo powiem Ci że na serii wypluło mi ponad 140 koni a nie chciało jechać, a teraz nie dość że spalanie mniejsze to jakoś tak milej :decayed:

nie wiem nigdy nie robilem virusa i moze dlatego nie ciagnie mnie zbytnio do tego:wink: wiesz ja mam takie podejscie do silnika ze jak jest wszystko git tak jak tu to wole nie modzic tego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak ty jestes dobrym przykladem ze jednak mozna :decayed:

powiem więcej... jakbyś zobaczył jak nisko leci u mnie wydech, to byś się zdziwił, że można :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak ty jestes dobrym przykladem ze jednak mozna :decayed:

powiem więcej... jakbyś zobaczył jak nisko leci u mnie wydech, to byś się zdziwił, że można :decayed:

ja ci powiem ze dokladke od cupry jak szybko zamontowalem tak tez szybko zdjolem bo sie jezdzic nie dalo :facepalm::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no tak ty jestes dobrym przykladem ze jednak mozna :decayed:

powiem więcej... jakbyś zobaczył jak nisko leci u mnie wydech, to byś się zdziwił, że można :decayed:

ja ci powiem ze dokladke od cupry jak szybko zamontowalem tak tez szybko zdjolem bo sie jezdzic nie dalo :facepalm::polew:

hahaha :polew: tak to jest "za gorami za lasami" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakby nie patrząc na przykład w Łodzi to i allroadem nie da sie jeździć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :polew: tak to jest "za gorami za lasami" :decayed:

Powiem tak do tego roku moglem marudzic jezeli chodzi o drogi ale teraz juz koncza robic i bedzie fajna jazda :decayed:

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

ale jakby nie patrząc na przykład w Łodzi to i allroadem nie da sie jeździć :decayed:

dawno nie bylem w lodzi tak ze nie wiem co tam teraz jest:wink: ale kierowcy ode mnie z firmy nie sa zbyt zadowoleni jak tam maja jechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha :polew: tak to jest "za gorami za lasami" :decayed:

Powiem tak do tego roku moglem marudzic jezeli chodzi o drogi ale teraz juz koncza robic i bedzie fajna jazda :decayed:

Powiem Ci że jak u mnie zaczęli robić drogi akurat przez które musiałem przejechać to, jak wszyscy jechali tak ja się toczyłem i tylko widziałem jak czasem ktoś za mna się wku*wia :grin: , ale co mi tam, "jeżdżę przepisowo" :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że jak u mnie zaczęli robić drogi akurat przez które musiałem przejechać to, jak wszyscy jechali tak ja się toczyłem i tylko widziałem jak czasem ktoś za mna się wku*wia :grin: , ale co mi tam, "jeżdżę przepisowo" :kox:

ja sie staram jezdzic przepisowo :grin: choc musze przyznac ze gwint jednak czlowieka zwalnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He dokładnie szczególnie w mieście i na obcych drogach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak juz bym nie wymienil na nic innego gwintu :)

---------- Post dopisany 14-08-2013 at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 00:50 ----------

pare fotek z dzisiejszego grilla u WĄSKIEGO :wink:

11fe58b78fc4b6ebm.jpg 1fa6068a5c7e1133m.jpg 8d133023f2cc5d04m.jpg

5e43a11e78396182m.jpg 25d39390101d9e5am.jpg 1f439a4c5f2e9159m.jpg

7d30b2965d580525m.jpg 8ab06b312b2e4c7em.jpg 1fa6068a5c7e1133m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...