Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW


pablo_ua4

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki mają racje, nie sprzedawaj auta z powodu jakiegoś idioty, daj autko na przetrzymanie do jakiegoś znajomego albo ktoś z forum może mieszka w pobliżu to może zaoferuje pomoc, ja mam dwa wolne garaże ale mieszkam trochę daleko od kolegi. kup jakiś dupowóz i tak jak napisał kolega wyżej jakąś kamerke, złap typa i z nagrniem na policję........ a co do typa to wp***** powinien dostać i to konkretny za to co zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą Paweł co Ty gościowi zrobił że sie tak dopier...la? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trzymasz auto? Ogólnodostępny parking? Nie jesteś w stanie zrobić jakiegoś quasi monitoringu?

Nagraj raz idiotę i po sprawie... a najlepiej sprowokuj go do czegoś, nagraj video, albo sam głos i tyle. Wystarczy, że Ci zacznie grozić, albo się do czegoś przyzna i masz piękny materiał żeby typa ud***ć.

Wy tu piszecie o jakims wpi#*dolu, pałach... dorośnijcie ludzie, naprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie trzymasz auto? Ogólnodostępny parking? Nie jesteś w stanie zrobić jakiegoś quasi monitoringu?

Nagraj raz idiotę i po sprawie... a najlepiej sprowokuj go do czegoś, nagraj video, albo sam głos i tyle. Wystarczy, że Ci zacznie grozić, albo się do czegoś przyzna i masz piękny materiał żeby typa ud***ć.

Wy tu piszecie o jakims wpi#*dolu, pałach... dorośnijcie ludzie, naprawdę.

Czy kolesia dorwiecie i wywieziecie do lasu, czy tez pałą go złoicie to i tak nie wiele da, ba pójdzie z takim czym na pały i przesrane w druga strone ;)

Flyer z kamera i głosem to i tak nic pewnego, u mnie był przypadek że koles otworzył sklep [osiedlowy] i parę okolicznych dzieciaków i innych prostaków zaczęło wyjeby*ać mu towar i to na kozaku podchodzi do lady i jebs zgrzewka tego czy tamtego, kamera była, głos był, wszystko było tak że powinny pały przyjść i zawinąć całą "ekipe" , a nie zrobili nic. Po jakimś czasie gość nie wytrzymał i zamknął sklep bo ani policja ani ktokolwiek inny nie pomógł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł a co Ty palantowi zrobiłeś, że tak Cię (Twoje auto) męczy? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer z kamera i głosem to i tak nic pewnego, u mnie był przypadek że koles otworzył sklep [osiedlowy] i parę okolicznych dzieciaków i innych prostaków zaczęło wyjeby*ać mu towar i to na kozaku podchodzi do lady i jebs zgrzewka tego czy tamtego, kamera była, głos był, wszystko było tak że powinny pały przyjść i zawinąć całą "ekipe" , a nie zrobili nic. Po jakimś czasie gość nie wytrzymał i zamknął sklep bo ani policja ani ktokolwiek inny nie pomógł...

Tak, ale jeśli typ nie ma odwagi nawet stanąć twarzą w twarz, to podejrzewam, że taki zgłoszenie na policję w postaci nagrania szybko załatwi temat na amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat dzis zgloszony zobaczymy czy policja cos zrobi czy nie. Flyer ja go glownie stawiam w garazu albo na parkingach ale widzisz wczoraj go postawilem na normalnym parkingu i co :( ten gosc to jest byly mojej dziewczyny caly czas ja nachodzi odgraza sie itp dam pozniej zdjecie teraz jade do s+ moze oni mi to spoleruja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, miałem taki sam problem, to naprawde wrzód na d*pie z ktorym ciężko walczyć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat dzis zgloszony zobaczymy czy policja cos zrobi czy nie. Flyer ja go glownie stawiam w garazu albo na parkingach ale widzisz wczoraj go postawilem na normalnym parkingu i co :( ten gosc to jest byly mojej dziewczyny caly czas ja nachodzi odgraza sie itp dam pozniej zdjecie teraz jade do s+ moze oni mi to spoleruja

ale to jest proste, idziesz na policję i składasz (dziewczyna) zawiadomienie o nękaniu, idziesz do adwokata i działasz. Inaczej się nie da. Co to da że mu wjebiesz ? Oskarży Cie on i jeszcze kasę będzie chciał wyciągnąć. Musimy tu myśleć racjonalnie, nie emocjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to jest proste, idziesz na policję i składasz (dziewczyna) zawiadomienie o nękaniu, idziesz do adwokata i działasz. Inaczej się nie da. Co to da że mu wjebiesz ? Oskarży Cie on i jeszcze kasę będzie chciał wyciągnąć. Musimy tu myśleć racjonalnie, nie emocjami.

Otóż to! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedasz A4 to on będzie miał satysfakcję i wyjdzie że on dopnie swego .

Uważam że nie powinineś się poddawać i tak jak koledzy wyżej piszą - zgłoś zawiadomienie o nękaniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak piszą poprzednicy, nie daj sie, bo dokladnie o to mu chodzi, idąc tą drogą musialbys zmienic dziewczyne i miasto, a to nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie taka meda zobaczcie co zrobi :facepalm:

1450efeef805836em.jpg

ale juz wyglada tak:wink:

ac3f4a04054662b1m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś rzeczywiście Paweł chciał sprzedać autko to daj znać...;)

gość jest chyba jakiś nie teges...brakuje mu na pewno czegoś. A4 doprowadzone już do porządku ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeb..ny, jak Ci to wyczyscili? Placi sie za element czy jak?

nie za calosc ale to mam tam dobre ceny u nich bo kuzyn bardzo duzo z nimi dziala ale z czystym sercem moge chlopakow polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli auto zostaje :wink: zrób tak jak kolega napisał, złóżcie zawiadomienie o nękaniu niech dziewczyna zezna na policji, dołóż zdjęcia jako dowód i dobrego adwokata i typ będzie miał "koło d*py" dostanie wezwanie na policję i może spuchnie jak zobaczy że to już nie przelewki z twojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...