Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Jak mocno przycisnę na niedogrzany silniku to odcina dopływ paliwa


pablo72

Rekomendowane odpowiedzi

witam !!!

mam taki problem z moim afn-kiem że jak mu dolożę do pieca na nie calkiem dogrzanym silniku to przy około 3.500 tyś. obr. jak by odcinalo doplyw paliwa na chwilę nie przechodzi przy tym w tryb awaryjny a jak się cąlkiem rozgrzeje to jest ok bez problemu kręci do 4.500 obr. czy jest jakieś automatyczne odcięcie paliwa lub doladowania turbo???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a filtra paliwa jeszcze nie wymienialem

:gwizdanie:

trza podpiąć Vag-a, pewnie cuś powie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest cos podobnego, jak dam po garach na zimnym silniku to spadaja obroty i silnik bardzo nierowno pracuje jakby nie chodzil na wszystkich cylindrach, klekocze i trzesie buda a na wskaznikach wszystko ok, po kilku sekundach wszystko wraca do normy, juz 2 razy tak mi sie zrobilo, co to moze byc za przyczyna????[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 19:11_________________________________________________dodam ze filtr paliwa mam prawie nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz.olma

sprawdz sobie pod autkiem przewody paliwowe po prawej stronie w okolicach miejsca pasazera pod podloga tam sa narazone na wysokie krawezniki zaraz za kolem przednim.Czesto sie zagniataja,w tych miejscach zmniejszajac przeplyw w rurce naszego paliwka.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napewno nie to bo akurat kilka dni temu troche grzebalem i oglądalem przewody w tym miejscu, sa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...