Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1

To brzmi wyjątkowo sarkastycznie :evil:

Nie wiem jak brzmi, ale to chyba jedyny sensowny sposób żeby znaleźć problem mając do dyspozycji części - z tego co zrozumiałem Pablo ma dostęp do części i nie musi ich kupować żeby podmienić także w czym problem ?

Dla mnie żaden. :cool1:

Może tak się wyrażę: Twoja wypowiedź brzmi wyjątkowo sarkastycznie, a masz rację :kox:

Twoja wypowiedź brzmi wyjątkowo sarkastycznie, a masz rację :kox:

Weź się ogarnij, bo Ci zaraz z SW-98 coś przestrzelę :naughty: :naughty: :naughty:

Twoja wypowiedź brzmi wyjątkowo sarkastycznie, a masz rację :kox:

W sensie potrzebujesz być w odległości kilku kilometrów ode mnie, żeby poczuć się bezpiecznie ? :naughty:

Nie rób OT :kox:

Nie rób OT :kox:

:D

Żałuję, że nie mam PC, bo bym pograł z Wami. :evil:

[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 10:52_________________________________________________

karwa kontaktuję się znowu z helpdeskiem bo mi się od wczoraj statystyki wczytują :wallbash:

ale na tej stronie http://bf3stats.com/stats_ps3/KrisH-71 wszystko OK :mysli:

też dostaliście 20% zniżkę na gry za kontakt z helpdeskiem?

Widziałem, że grałeś w drużynowy DM - z kim Ty w to grałeś ? 0W :17L

Nie graj jak nie masz składu, bo rzucasz siebie wtedy na mięso armatnie. :gwizdanie: :cool1:

Dzisiaj sprawdzałem nasze statystyki - Ja mam ograne 21h36min ty masz 21h23min :D Idziemy łeb w łeb :D

- grasz dzisiaj coś?

Wczoraj na PC wyskoczył mi błąd, że nie mam zainstalowanej gry i zaczął ściągać plik 485 MB z patchem :)

Pablo I tak lami na mapach..leży tylko z snajperką ...myśli że go nie widać :polew: ...Pablo ja dziś tak od 17 będę grał jak coś to dawaj do mnie na serwa :kox:

Jak to nie da efektu to podmień rzeczy typu klawiatura i mysz

Szukaj problemu w ten sposób.

Jebłem :polew: :polew: :polew:

Kimi grafiki nie mam potrzeby zmieniać bo przecież nową kupiłem z górnej półki a reszta komponentów jest ok, dzięki za fachowe rady :decayed:

Na forum EA jest wystarczająco dużo problemów z tym.

Jak to nie da efektu to podmień rzeczy typu klawiatura i mysz

Szukaj problemu w ten sposób.

Jebłem :polew: :polew: :polew:

Połączyłeś 2 zupełnie różne zdania. To drugie było podsumowaniem całego posta - nie tyczyło się klawiatury i myszy.

Na forum EA jest wystarczająco dużo problemów z tym.

Kimi ? Jaki Kimi ? Chyba Ci się już coś miesza.

Nie wiem czy to były fachowe rady, ale skoro były zbędne to myślę, że sam sobie jako świetny specjalista dasz radę, a skoro nie pasuje Ci, że ktoś podrzuca pomysły to przestań tu marudzić i narzekać, że Ci coś nie działa tylko to napraw.

O f*ck nie wyspałem się dzisiaj, sorry Łukasz :embarrassed::decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 14:29_________________________________________________

Jebnij mu !!!

:polew::decayed:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 14:29_________________________________________________

To było specjalnie przecież, na żarty tak przerobiłem żeby śmiesznie to wyglądało :D

Znasz mnie przecież :decayed:

Widziałem, że grałeś w drużynowy DM - z kim Ty w to grałeś ? 0W :17L

- grasz dzisiaj coś?

gram z kim popadnie :decayed: nie wybieram graczy.

he he pewnie masz rację ale odpalam i po prostu gram, ale czasami ludzie fajnie się zgrywają i jest OK :)

ale masz lepsze wyniki w statystykach :wink4:

na razie grałem tak rozgrzewkowo tylko, teraz zaczynam masterować broń i inne rzeczy i na razie głównie gram jako Assault

gram :kox:

ktoś to maku 8011 :mysli:

dobra juz wiem i dodałem ale szkoda, ze nie na PS3 :wink4:

Jako Assault można bardzo szybko polecieć w statach.

Mam wrażenie, że najszybciej, na mapach takich jak metro. - zamknięta przestrzeń, duże skupiska graczy i ciągła wymiana ognia.

- zajmujesz pozycję w drugiej, trzeciej linii podrzucasz apteczki, defibrylujesz + Shotgun, albo na średni dystans jakiś Rifle :cool1:

Gwarantowene +5000pkt w rundzie + dozgonna wdzięcznosć drużyny.

Niestety jak na mój gust to zbyt wiele osób gra na Fragi nie patrząc na klasy i swoje przeznaczenie jako członek drużyny.

Milion razy zdażało się, żę stoję jak ta pipa za winklem z 2% życia, obok mnie medyk i się gapi jak piz*a i ani nie podrzuci apteczki ani sam nie wyjdzie zdjąć gościa... wk***iają..

Na szczęście zauważyłem, że jeśli ktoś ogarnia trochę i jeszcze trafi się z nim do zespołu to szybko da się to wychwycić i często jeden dugiego się trzyma i sobie pomaga - różnica ogromna :good:

na metro to często jest taka masakra, że szok

ale gram na różnych mapach

karwa wczoraj mnie często wyrzucało z rozgrywki, utracone połączenie z EA :wallbash:

rozumiem, ze wtedy zdobytych punktów nie nalicza :mysli:

gdzie jest podgląd tych rozgrywek znajomych?[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 21:26_________________________________________________

A to fakt ale często ktos reanimuje, przecież za to ma punkty

Na PS3 też są problemy po aktualizacji.

Na PS3 też są problemy po aktualizacji.

Ja nie mam żadnych problemów.

Powiedzcie mi w jaki sposób jest liczony SKILL ?

Dobra teraz się przyznawać kto zamknął wątek :kwasny: .pablo kiedy gramy z większą ekipą ??

Proponuje jutro wieczorem :kox:

Godzina do ustalenia :)

- PABLO