Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Marne szanse że do Wigilii stanieje a syn chce od Mikołaja BF4 i GTA5. Trza się ostro za łopatę chwycić żeby Mikołaj miał Kasiutrę ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a syn ile ma lat jak można spytać :whistling: bo 18 to raczej nie ma a te gry są od 18+ ...ja bym synowi nie kupił i nie dał grać w takie gry gdzie łacina na prawo i lewo leci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby masz rację ale jej wszędzie pełno niech się oswaja od małego a ja mu tylko wkoło tłumaczę że to brzydko tak mówić. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dopiszcie mnie jak coś do listy z chęcią pogram z Wami (ulubiony pojazd heli):witch: dalem info do plutonu [A4pl] nick Dioxen:whistling:

Dopisałem Cię do listy i kolegę POWER-KRIS rozumiem że gracie na PC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BF4 to nic innego jak podpicowany BF3 , jawne wyciąganie kasy od nas graczy .Ja na chwilę obecną nie kupuje za taką cenę ..poczekam aż stanieje i to grubo :whistling: .BF3 jest tak zbugowany a wypuszczają jeszcze bardziej zbugowaną grę ...no ale co hajs musi się zgadzać .... Dla mnie jest to Battlefiled 3.5 ,ba ich słynny systel LE Evolution ..:facepalm: pokazali w becie jeden walący się budynek i wooow.....z czym do ludzi?? to już wspomniany BF :Bad Company 2 miał 1000% lepsza destrukcje ....nawet mosty można było rozwalać ... a tu...most nawet nie drgnie ....jak tak dalej pójdzie to za 1,5 roku będzie już BF5 ...haha

W Meksyku przez proxy za 200 zł z premium możesz kupić.

Poza tym to tylko beta :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...