Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puzonX

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. puzonX zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. Cześć. Dawno nie pisałem na forum no ale nadszedł czas Coraz bliżej wymiany sprzęgła i dwumasy... Poprzednio wymieniałem równo 3 lata i ok. 75k km temu (LUK). Trochę mało wytrzymało, szczególnie że na wcześniejszym zrobiłem ok. 115k km + to co zrobił poprzedni właściciel. Rozmawiałem już wstępnie z mechanikiem. Potwierdził że ostatnio strasznie badziewne są te zestawy i jako przykład podał Focusa C-maxa swoich rodziców gdzie nowy zestaw przetrwał 15k km Chłopak zaproponował że może zamiast dwumasy założyć zestaw z jednomasowym kołem - że są dostępne zestawy. Ma ktoś jakieś doświadczenia z taką zmianą? Wiem że drgania mogą być większe co obniży komfort a także może niekorzystnie wpłynąć na inne podzespoły przeniesienia napędu. Generalnie nie jestem do tego pomysłu przekonany i chyba zostanę przy fabrycznym rozwiązaniu. Inne pytanie to czy faktycznie jakość części się pogorszyła? W innym wątku nasz kolega opisał problemy z sprzęgłem i dwumasą od LUKa, ktoś inny powiedział że Sachs też słaby. To co wybrać? Jest jakiś producent co nie kasuje milionów a oferuje dobrą jakość? A może nie przejmować się pierdołami i zakładać zwykły zestaw bo "może za miesiąc wygram w totolotka i kupię nowe RS6"
  3. Idę sobie wczoraj przez miasto z dziewczyną... Przez Wrocław, przejście dla pieszych koło Wroclavii. Słyszę z daleka dźwięk który powoduje u mnie gęsią skórkę a po chwili widzę coś przez co bardziej się oglądam niż za rozebraną laską :D Szary McLaren :D Przez przejście w zasadzie przeciąga mnie dziewczyna bo ja się cały czas oglądam. Od skrzyżowania odchodzę niepocieszony cały czas oglądając się kiedy ruszy żeby znów usłyszeć ten dźwięk... Dziś odpalam YT i jako propozycja ten film co wyżej. W miniaturce widzę MaLarena i M5 (już na 90% wiem kto jest gościem). Gdy pada imię Szymon to już wiem na 100% i śmieję się do dziewczyny że to "kolega z forum" wczoraj jechał :D Pozdrawiam Szymon serdecznie i dalszych sukcesów zawodowych dzięki którym my - zwykłe szaraki na ulicach - możemy cieszyć uszy i oczy pięknymi autami :D
  4. Tomek to też ma inny niż seryjny wydech bo za ładnie na serię to gada ... no i wolnossące V8 ?
  5. Kiedy można zapisywać się na co-drive na naszym wspaniałym torze "obwodnica"? a - i czy pieluchę zabierać jak coś
  6. puzonX odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Panowie dziś znalazłem taki film fajnie to nawet wygląda no i regulowanie jasności guzikami przy liczniku to bajer jak dla mnie. Są tylko 2 małe problemy: nie znam niemieckiego no i niestety nie jestem aż tak utalentowany żeby się za to brać.... Ale może komuś się spodoba i się zdecyduje
  7. puzonX odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    skoro ok. 400 konne BMW z planami na więcej to "rodzinne komfortowe auto na długie wyprawy" to strach pomyśleć co będzie z S4 który ma być rozrabiaką co do wywalenia DPF'a: skoro 5 to "rodzinne..." to chyba nie ma ciśnienia na wyniki bo do zabawy jest co innego chyba że chcesz zrobić najmocniejszą w Polsce "5" w dieslu wtedy na zagraniczne wycieczki będzie albo stres albo inne auto
  8. a ja powiem nieco inaczej - nie ważne jaki tv ale warto kupić androidem. Ja mam Sony KDL 43W755C i jestem zadowolony. Mimo że aplikacji nie ma za wiele to te najistotniejsze z mojego punktu widzenia czyli YT i twitch działają sprawnie dzięki temu że logujesz się to oglądasz w obu apkach swoje subskrypcje a nie to co "proponuje" ci smartTV FHD też jest wystarczające - przecież telewizja jest nadawana w max HD. za parę lat może wejdą FHD więc kupowanie 4K mija się z celem (no chyba że będzie grane na nowych konsolach które "obsługują" 4K). Minusy? jasne że są Nie ma rozwiązań idealnych - kwestia co najbardziej odpowiada nam czyli producent, wygląd bo hardware najczęściej jest bardzo podobne....
  9. przeglądam filmy na YT a tu nagle w kompilacji o R8 niebieskie R8 V10 plus na nr z Wrocka i po sec skapowałem że to "klubowe" - no bo ile takich może tam być swoją drogą trzeba by do wrocka się wybrać choćby przed świętami na jarmark. Jakoś od skończenia studiów rzadko odwiedzam to miasto i jego cudowne brukowane ulice jak będę widział niebieskie R8, złotego merca albo szarego superba to będę trąbił
  10. byłem na warsztacie i powiedziałem czego oczekuję. Zgodzili się spróbować naprawić stary zderzak. Zapowiedziałem że jak będzie trzeba kupić następny to kupię pod kolor (czarny) więc tak czy siak nie mam zamiaru teraz lakierować
  11. nie mam zamiaru go kupować - wrzuciłem poglądowo że mój jest w takim samym stanie (jeśli chodzi o zerwane zaczepy). jeśli faktycznie bym musiał kupić "nowy" to kupię to oczywiście nie naprawiany, w kolorze ew. delikatnie inny odcień i zakładam. jak będzie więcej wolnej gotówki to się polakieruje
  12. Tak się spodziewałem. Ale lepiej skasować za lakierowanie grubą kasę niż mniejszą za spawanie. Tym bardziej że mocowania w reflektorach się połamały i też mówili żeby kupić nowe (ew. zamienniki). Nie zgodziłem się i powiedziałem żeby naprawiać - są zestawy naprawcze a nie wydam na reflektory (bixy) 1800 zł które też były naprawiane...
  13. Witam. Z góry przepraszam jeśli już taki temat gdzieś jest - widocznie za słabo szukałem ostatnio zahaczyłem zderzakiem przednim o krawężnik tak pechowo że wyjeżdżając wyrwałem go... Auto stoi na warsztacie i mówiłem żeby naprawiali zderzak bo minimalnie uszkodzony - zerwane zaczepy w miejscu łączenia z błotnikiem. Mechanik stwierdził że nie da rady naprawić i żeby kupić zderzak. Znalazłem 2 dobre oferty (dobry stan w sensownych $) ale obie po zadzwonieniu okazały się już nie aktualne. Szukając dalej znalazłem zderzak uszkodzony jak mój za 600 zł i to do naprawy. Może jednak to jest do naprawy tylko mechanikowi się nie chce i woli skasować mnie za lakierowanie następnego zderzaka zamiast męczyć się przy spawaniu? Poniżej fot zderzaka z alledrogo który jak już pisałem jest uszkodzony dokładnie jak mój. Proszę o podpowiedź co z fantem zrobić
  14. puzonX odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    cena auta, koszty utrzymania, komfort oraz osiągi niewiele gorsze od RS sprawiają że Twoje BMW wygrywa to porównanie. Jedyne co to dźwięk V8 na który choruję i kiedyś muszę sobie coś z V8 kupić... Może kiedyś będzie mnie stać
  15. puzonX odpowiedział(a) na Orzeł temat w Inne marki
    jak to się dzieje że jeszcze ani razu nie widziałem Twojego nowego nabytku na żywo a z Yeti prowadzonym przez Ciebie kilka razy się mijałem w ostatnim czasie Tomek dołącza/dołączył do klubu? Takie RS4 to by było ozdobą dla klubu
  16. Gdzie skutecznie i nie za drogo wyłączyć + zaślepić EGR w Częstochowie/okolicy? z góry dzięki za odp

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.