Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Naprawa zderzaka przedniego s-line


puzonX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam jeśli już taki temat gdzieś jest - widocznie za słabo szukałem :P ostatnio zahaczyłem zderzakiem przednim o krawężnik tak pechowo że wyjeżdżając wyrwałem go... Auto stoi na warsztacie i mówiłem żeby naprawiali zderzak bo minimalnie uszkodzony - zerwane zaczepy w miejscu łączenia z błotnikiem. Mechanik stwierdził że nie da rady naprawić i żeby kupić zderzak. Znalazłem 2 dobre oferty (dobry stan w sensownych $) ale obie po zadzwonieniu okazały się już nie aktualne. Szukając dalej znalazłem zderzak uszkodzony jak mój za 600 zł i to do naprawy. Może jednak to jest do naprawy tylko mechanikowi się nie chce i woli skasować mnie za lakierowanie następnego zderzaka zamiast męczyć się przy spawaniu? Poniżej fot zderzaka z alledrogo który jak już pisałem jest uszkodzony dokładnie jak mój. Proszę o podpowiedź co z fantem zrobić :)

111e61c21866.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się spodziewałem. Ale lepiej skasować za lakierowanie grubą kasę niż mniejszą za spawanie. Tym bardziej że mocowania w reflektorach się połamały i też mówili żeby kupić nowe (ew. zamienniki). Nie zgodziłem się i powiedziałem żeby naprawiać - są zestawy naprawcze a nie wydam na reflektory (bixy) 1800 zł które też były naprawiane...

Edytowane przez puzonX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie tak samo załatwiłem swój już byłem porozmawiać z gościem jednym z naklepszych w okolicy od klejenia plastików

Naprawa 60 zł ale gwarancji Ci nikt ni da bo dotkniesz lekko do krawężnika i zdejmiesz go zostawiając znowu na chodniku.Ja będe zmieniał cały na nienaprawiany.

Tego co wkliłeś też oglądalem ma dodkowo uwalone ślizgi daruj sobie go. To shit...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie tak samo załatwiłem swój już byłem porozmawiać z gościem jednym z naklepszych w okolicy od klejenia plastików

Naprawa 60 zł ale gwarancji Ci nikt ni da bo dotkniesz lekko do krawężnika i zdejmiesz go zostawiając znowu na chodniku.Ja będe zmieniał cały na nienaprawiany.

Tego co wkliłeś też oglądalem ma dodkowo uwalone ślizgi daruj sobie go. To shit...

nie mam zamiaru go kupować - wrzuciłem poglądowo że mój jest w takim samym stanie (jeśli chodzi o zerwane zaczepy). jeśli faktycznie bym musiał kupić "nowy" to kupię to oczywiście nie naprawiany, w kolorze ew. delikatnie inny odcień i zakładam. jak będzie więcej wolnej gotówki to się polakieruje ;)

Edytowane przez puzonX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiego koloru będziesz szukać ?

byłem na warsztacie i powiedziałem czego oczekuję. Zgodzili się spróbować naprawić stary zderzak. Zapowiedziałem że jak będzie trzeba kupić następny to kupię pod kolor (czarny) więc tak czy siak nie mam zamiaru teraz lakierować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tym bardziej że mocowania w reflektorach się połamały i też mówili żeby kupić nowe (ew. zamienniki). Nie zgodziłem się i powiedziałem żeby naprawiać - są zestawy naprawcze a nie wydam na reflektory (bixy) 1800 zł które też były naprawiane...

sprawdź czy lampa z tyłu jest cała, przeważnie jak połamią się uchwyty to z tyłu lampy potrafi też zrobić się dziura, lampy są bardzo delikatne i patrafi obudowa popękać, sprawdził bym tez przy mocowaniu bocznym. A co do zakupów to na allegro gołego biksenona można kupić za 200-250zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spawanie kosztować powinno max 50zł ... nie są to drogie sprawy a trzymaja znakomicie o ile dobrze zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...