Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli można to kupić na dwóch to łykam w ciemno a jeśli nie będzie to działać na drugim koncie to kupa :kwasny:

można dokupić na drugie konto za 25zł ----> Ale nie można grać w tym samym czasie..

Tak gdzieś wyczytałem, ale trzeba to zweryfikować jeszcze, bo nie chciał mi sie otworzyć link i czytałem prosto z Googla. więc moze się okazać, że to info się nawet nie tyczy BF3 tylko jakiejś innej strzelanki :grin:

(ale raczej tak jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

165 pln muszę to przemyśleć :eusathink: za te pieniądze mogę mieć kilka gierek z psn więc kurde jakoś ciężko7

te 165pln to na PC ? bo w PS STORE jest po 179 pln:kwasny:

---------- Post dopisany 07-06-2012 at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2012 at 15:09 ----------

kupiłem dodatek:banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buehehehe.. ;D

No i jak sprawa ze slotem ? I daj szybką reckę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybciej na serwa sie wbijasz jak masz Premium :kox: , bronie faaaajne mi przypadł SCAR-L i Spas oraz AUG A3 ,teraz 12 czerwca DLC bedzie Walka w Zwarciu , to będzie miazga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze slotem wypowiem się później bo musze deaktywować konto u kumpla, generalnie spoko grałem na 2 z 4 map typowo w zwarciu-szybka akcja rzeźnia fest, są kamuflaże dla broni dla żołnierzy, nowe nieśmiertelniki(srebrne i 6 czarnych PREMIUM) wyglądają za***iście.

Tak jak Insane napisał szybciej się wbijasz na serwer więcej danych wkrótce :decayed:

---------- Post dopisany 09-06-2012 at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2012 at 11:06 ----------

mały update informacji :decayed: powiem tak że jak narazie to nie jest to warte wydania 179 zł (PS3) połowę można dać :wink: moje zdanie na dzień dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 2 :) ja i Brodzis mamy na połowę kupiony PREMIUM

fajna sprawa jest z trybem mistrz broni :decayed:

No to muszę ogarnąć.

Chciałem już odpuścić tego BF-a, przez kilka dni grałem nawet na PC (dlatego nie zaglądałem na kosolę). :grin:

Ale ostatecznie odinstalowałem z kompa i wracam na moje terytorium :banan:Wczoraj pograłem i znowu ta miłość odżyła :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć czemu w broni RPK-74 nie mogę zamontować większego magazynka mimo iż wcześniej go odblokowałem tak samo ciężkiej lufy ? Wtf ze tak powiem....:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedłem do wniosku iż Szkopki nie umieją przegrywać ... Ganiałem po mapie z Beretta 93M i heady wchodzą tą bronią jak w masło i ... screen ..żałosne ...

LOL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto moze juz cos napisac o nowych dodatku? U nas na X'ie dopiero 11.09...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...