Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Za ile ? :naughty:

To byśmy się już dogadali :wink4:

Tylko pytanie czy już na gwałt potrzebujesz bo ja do miesiąca będę kompa zmieniać i wpakowałbym mocniejszą grafę a tą sprzedał choć do BF3 śmiało wystarcza :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no przeżyje miesiąc czy połtora tylko musiał bym wiedzieć konkretnie ile za nią chcesz :whistling:

Myślę koło 650-700zł jak dla Ciebie ale to do ugadania bo dałem 920zł parę miesięcy temu i jeszcze parę rzeczy muszę przemyśleć :wink4:

Taka jak ta => http://allegro.pl/asus-gf-gtx-560-ti-top-directcu-ii-battlefield-3-i2248861189.html

Moja ma 830Mhz taktowanie procka, droższe mają 900Mhz ale to jest dokładnie ta sama, wystarczy samemu sobie podnieść taktowanie i oszczędzamy 50-100zł :decayed:

Nie patrzę więcej na te testy bo mnie kusi nowa seria GTX 680-690 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po apdejcie? Moim zdaniem rewelka. Co prawda wk***ic sie mozna jak czolg zdejmuja Ci 1 strzalem z Javelina, ale... jest git.

Dluzsze rundy bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam po apdejcie? Moim zdaniem rewelka. Co prawda wk***ic sie mozna jak czolg zdejmuja Ci 1 strzalem z Javelina, ale... jest git.

Dluzsze rundy bardzo fajne :)

ja w sumie nie narzekam jest ok,czasem mam wrażenie że częściej mi beretki wpadają i łatwiej (szczególnie przygwożdżenia) ale to mi akurat nie przeszkadza:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem serwer :shock3:(+18) OptiX Group / 60000 Tickets / Sniper Limit /1P :kox: jestem ciekaw ile trwa mecz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częściej mi beretki wpadają i łatwiej (szczególnie przygwożdżenia) ale to mi akurat nie przeszkadza:decayed:

to fakt teraz b. dużo baretek wpada, szczególnie jak się rundkę na 1750 zagra, a przygwożdzenia to norma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest OK.

Bardzo mi się podoba podbicie mocy broni przeciwpancernych, bo w końcu użycie broni stacjonarnych ma sens.. Ale troszeczkę zbyt mocno osłabiło to helikoptery.. Powinni wydłużyć czas Jammera lub zakłócacza przy niskich lotach.. Wtedy byłoby super.

nie podoba mi się za to przetasowanie wszystkich broni.. Zupełnie zmieniła się ich jakość i ciężko się połapać.

Beretki wpadają częściej, bo mecze są dłuższe. A fakt faktem ułatwiono zdobycie "przygważdżacza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam Wam spokoju, dopóki mnie nie dopiszecie (PC nick: matim922):slina:

No to niech Ci będzie:grin: :decayed:

Dopisałem Cię młody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

moicz zrobił platynkę z tego co pamiętam to zagadaj do naszego bossa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

moicz zrobił platynkę z tego co pamiętam to zagadaj do naszego bossa :kox:

I kto ma jeszcze platynkę w BF3 Pablo?

No Kto ma jeszcze ? :grin:

---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:01 ----------

Robi ktoś trofea na ps3? Potrzebuję zrobić bullseye/w dziesiątkę bo brakuje mi do 100%

:decayed:

Świetne trofeum :)

Naprawdę :) - z moiczem zrobiliśmy go 4 razy z czego 3 razy nam nie wpadło, nie wiadomo dlaczego :kox:

Ogólnie, to chwila moment - kilkadziesiąt podejść i siedzi na miejscu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...