Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

To sobie wyobraźcie co się dzieje w metro jak na pc napitala się 64 graczy:kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie wyobraźcie co się dzieje w metro jak na pc napitala się 64 graczy:kox::kox::kox:

Dokładnie :kox: Masakra.... Coś na ten temat wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie wyobraźcie co się dzieje w metro jak na pc napitala się 64 graczy:kox::kox::kox:

Nie dziwię się, że tylu z granatnikami lata :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie wyobraźcie co się dzieje w metro jak na pc napitala się 64 graczy:kox::kox::kox:

Nie dziwię się, że tylu z granatnikami lata :grin:

Niestety taka jest smutna prawda... Dlatego stram sie grać na serverach gdzie zakaz jest używania granatów itp... (mowa o mapie METRO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera grałem teraz z 15 minut i znów zwiecha totalna kompa:wallbash:

Ręce opadają już:facepalm::grin:

A myślałem że wszystko ok bo ostanio 2h grania i nic się nie działo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO a karta Ci się nie przegrzewa ? Ja przed włączeniem gry ustwaiam na sztywno wentylator karty graficznej na 100%, gdy tego nie zrobie też mam zwiechy po 20-30min...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO a karta Ci się nie przegrzewa ? Ja przed włączeniem gry ustwaiam na sztywno wentylator karty graficznej na 100%, gdy tego nie zrobie też mam zwiechy po 20-30min...

Raczej nie bo godzinami grałem w kampanie i nigdy się nie przywiesiła a temperatura maks 50 stopni była jak patrzyłem, dobre chłodzenie ma moja karta.

20110125150148.jpg

Możliwe że coś znowu spieniczyli w ostatniej aktualizacji bo po poprzedniej wszystko w końcu było ok a teraz znów jaja.

Muszę poczytać na forum BF3 czy coś się zmieniło z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem... U mnie akurat w tej grze, chociaż nie wiem co to ma wspólnego, na ustwieniach automatycznych wentylatora karta się grzeje nawet do 90 stopni... a wentylator nie wchodzi więcej niż 60%.. także musze na sztywno ustawić :kwasny: w innych grach jest normalnie... Dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem... U mnie akurat w tej grze, chociaż nie wiem co to ma wspólnego, na ustwieniach automatycznych wentylatora karta się grzeje nawet do 90 stopni... a wentylator nie wchodzi więcej niż 60%.. także musze na sztywno ustawić :kwasny: w innych grach jest normalnie... Dziwne

Spróbuję zrobić tak jak arturr300 niżej opisał, pomogło już kilku osobom.

http://forum.cdaction.pl/lofiversion/index.php/t161999.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki PABLO. Generalnie jak ustwie na sztywno wentylator to moge grać godzinami i nie ma żadnego problemu..... także... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz grałem z Muskelem z pół godziny i po tym zabiegu jak na razie jest w porządku, jutro dalej będę testował: "Urządzenia do odtwarzania -> Głośniki -> Właściwości -> Zakładka Zaawansowane... i tam odznaczyłem "Zezwalaj aplikacjom na przejmowanie wyłącznej kontroli nad urządzeniem". Klikamy OK i gotowe!"

---------- Post added at 22:08 ---------- Previous post was at 22:02 ----------

To jest tylko pod Windowsa 7 32Bit a ja mam 64Bit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera grałem teraz z 15 minut i znów zwiecha totalna kompa:wallbash:

Ręce opadają już:facepalm::grin:

A myślałem że wszystko ok bo ostanio 2h grania i nic się nie działo :whistling:

PABLO kup sobie wersje na PS3 :wink::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma 590 GTX i jeszcze 1 rok będę ją miał a 680 GTX...poczakam na 690 GTX OC , zresztą BF3 bardziej potrzebuję mocnego Procka minimum 4 rdzenie . Na 480 GTX nawet na ultra pograsz przyjemnie w BF3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tego 680 GTX to ten twój tłamsi więc po co będziesz zmieniał puki co lepszej nie ma jak będziesz sprzedawał to daj znać

---------- Post added at 17:55 ---------- Previous post was at 17:52 ----------

nicramk

wydasz tyle kasy a będą problemy z tą grą typu jakieś zawiechy i przeszło dwa koła w plecy mam GTX 570 i tak samo kupiłem pod tą grę spokojnie wystarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma sensu kupować tak mocnej grafy, jeśli nie masz dobrego procka (4 rdzenie, i5 czy i7) to nie pograsz na full detalach sama karta nie wystarczy, wiem to po sobie, kupiłem w Listopadzie GTX 560 Ti bo stara GF 8800 GTS już zaczęła artefakty pokazywać choć jej nie podkręcałem co dziwne zj***ła się jak "poczuła" BF3 bete:grin: i zamiast 480 GTX dołożyłem i kupiłem wyższy model.

Resztę podzespołów kompa mam przed 5 lat czyli Dual Core E4500 2,2GHZ, ramy DDR2 sprzedałem i kupiłem szybsze 4GB DDR3 1333MHZ na szczęście płyta jeszcze mi takie obsłużyła :decayed:

Powiem Ci jak w kampanii w misje gram na 1650 x 1050 na ultra po 30-40fps to przy multi w takim metro napierdziela się 64 graczy to muli jak cholera i tutaj już procek nie wydala:facepalm:

Dlatego myślę kupić w tym miesiącu lub najpóźniej w przyszłym i7 2700k jak i pozostałe podzespoły kompa bo trzeba dziadowi zapodać lifting:grin::decayed:

chudy ile dałeś za swojego GTX 570 bo tak myślę czy swojej nie sprzedać i dołożyć parę groszy do Twojej lub GTX 580 i będę miał wewnętrzny spokój choć z tą co teraz mam też na lajcie mi wystarczy ale w przypadku tych wyższych modeli magistrala ma fffc**j większą przepustowość co się przekłada na wydajność :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półtora miecha temu dałem 1200zł teraz patrzyłem to po 1080zł latają w tym momencie masz za 1300zł GTX580 goń swojego asusa dokładaj i na twoim miejscu brałbym tego gtx580,ja mam procek i5 2500 i wszystko śmiga aż miło.Kupowałem na Morele.net zdaje się z Krk więc za przesyłkę nic nie zapłacisz.

---------- Post added at 18:29 ---------- Previous post was at 18:28 ----------

mój jest od GAINWARDA niereferencyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam i7 2600 16GB RAM, testowałem wlasnie pare dni na gtx570 i było całkiem ok, wiec grafa mnie blokuje "gtx460". Dlatego chce celowac w cos dobrego zeby miec spokój na jakiś czas znowu, na 460 ponad 2lata latam a nowe gry bedą wychodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...