Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

Sennheiser'y są dla audiofilów pod muzykę czy filmy, pod gry nie ma sensu takich drogich słuchawek kupować :)

Co to mi pokazujesz za transformersów :D

Poczytam jutro opinie o tych zestawach :good:

No tak ale jak bym chciał pograć na Sony 37" Full HD gdzie mam przeniesiony obraz z kompa to nie wystarczył by kabel chyba że jakaś przedłużka rozwiąże problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo Logitech G500 Mam tez i jest za***ista ....

Dobra mycha, jest już trochę na rynku ale bardzo dobre opinie.

No nic najpierw będę celował w słuchawki a później pomyślimy nad klawą i mychą.

Co do gry to proponuję żebyśmy się wszyscy zebrali z forum i zagrali w prywatnym pokoju tak by nikt nam nie przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra jak coś To PW

Wyślę do wszystkich jutro, może się uda wieczorem pograć.

Dobra lecę pograć w kampanię na wysokim :kox:

Jutro wolne to można posiedzieć :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bezprzewodu nie kupuj, bo to straszna padaczka - gubi się i spóźnia masakrycznie. Kup sobie Logitech'a MX518, albo G9x. Jak ci nie będą leżały, to możesz spojrzeć jeszcze na Razer'a DeathAdder'a, albo starego klasyka Microsoft IE 3.0 :good:

Kurna - wczoraj polatałem nieco i jednak trzeba jeszcze długo się szkolić, bo hardkorowe koxy latają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Cię dopisuję :wink4:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 15:26_________________________________________________Insane załóż pokój i gramy dziś :kox:

Jak reszta :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insane Infinity niezła zabawa była tymi czołgami dzisiaj :> Szkoda że mnie wywaliło, chciałem wrócić ale serwer był już full a jak się miejsce zwolniło to mnie dało do przeciwnej drużyny to sobie odpuściłem :> Rusha nie lubię, więc jak już grać ten tryb to tylko drużynowo :>[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 19:42_________________________________________________O PABLO też widziałem graliście razem ale jak miejsce się zwolniło przy zmianie mapy to już zniknąłeś :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się skończyło to mnie wywaliło, tzn jakiś błąd wyskoczył..

To jak pany gdzie wbijamy :kox:[br]Dopisany: 14 Listopad 2011, 19:50_________________________________________________Dobra Shade założył pokój.

Wbijać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się nas sporo zrobiło :)

Ciągnąc temat rozmów głosowych proponuję Teamspeak3. Mam prywatny serwer z którego można skorzystać i jest to chyba najlepszy apps tego typu jaki w tej chwili jest dostępny za friko. Program można pobrać tu: http://www.teamspeak.com/?page=downloads . Jak skonfigurować znajdziecie w sieci bez problemu.

Host serwera: ts.ysiak.net

Password: <brak>

Kanał: ..:: [A4pl] Battlefield ::..

Pass do kanału: a4-klub.pl

Jak ktoś będzie miał problem pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogoś wnerwia brak kolejki na serwer to jest na to prosty sposób który dodaje nam w battlelog opcje autojoin jest to skrypt który sprawdza czy jest miejsce na serwie, jeżeli tak to odpala gre i wchodzi na serwer. Sprawdzałem na FF i działa w 100%

http://www.coderah.com/?page_id=389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Ysiak, byłem na TSie chwilę zobaczyć czy działa :> Nie mam majka póki co ale sobie sprawię :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Ysiak, byłem na TSie chwilę zobaczyć czy działa :> Nie mam majka póki co ale sobie sprawię :>

Ja z Czarkiem wcześniej grałem i siedzieliśmy na TS dużo fajniej się tak biega ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpadam na jakiś czas z mutli bo za każdym razem po 5 minutach gry zawieszała mi się gra i musiałem robić restarta kompa.

Winą jest prawdopodobnie zintegrowana karta dźwiękowa Realteka...

W kampanii na full ustawieniach ani razu nie miałem takiej sytuacji.

http://g4g.pl/forum/pomoc/bf3-multi-zacina-sie-komputer/?PHPSESSID=064kqv66l12o8vtt9mn10jm7i3

http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=152&t=39458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyłącz ją w cholere :thumbdown: i kup jakiegoś sound blaster drogie nie są :good:

I Ysiak ma racje dużo fajniej się gra jak można pogadać :naughty:

BTW. Pablo przestań kampić z tą snajpą bo kiedyś Cię z kosy dojadę :polew::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...