Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1


Rekomendowane odpowiedzi

możemy się ustawiać. ja jestem chetny. prawie codziennie po 20.

co do liczby osób to chyba dlatego że dużo ludzi rzuciła się na nowe mapy. ale są plusy. bo zostali ludzie którzy niedawno zaczęli grać i jest dużo noobów na których można sobie nabić punktów :)

Ja też gram praktycznie codziennie od 22.00.

Ta... I do tego system izoluje graczy z BTK od tych co mają samą podstawkę..

Więc jak odpalasz Szybką Grę to gasz z tymi co mają BTK tak jak ty, jak dołączasz do znajomych co nie mają BTK to leci sama podstawka..

Ogólnie grze dałbym chyba 10-/10 grywalność jest ogromna ciekawe, że na początku bardzo nie lubiłem METRA i AUTOSTRADY, teraz to są moje ulubione mapy, za to zaczął mi być obojętny SZCZYT i SEKWANA, której na początku nie znosiłem, później była moją ulubioną, teraz jest jak jest...

Ale to właśnie świadczy o wysokiej jakości tej gry.. Ciągle coś nowego mnie w niej jara :good:

A jeszcze nawet nie ruszyłem RUSHów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer w czołgu mieliśmy headsety, ale słychać siebie nawzajem tylko przy coopie czy przy innych grach również :mysli:

ja lubię Bazar, którego na początku nie cierpiałem i uwielbiam Metro i Sekwanę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer w czołgu mieliśmy headsety, ale słychać siebie nawzajem tylko przy coopie czy przy innych grach również :mysli:

ja lubię Bazar, którego na początku nie cierpiałem i uwielbiam Metro i Sekwanę :)

Właśnie Ja Ciebie też nie słyszałem. Musisz ustawić sobie w opcjach systemowych konsoli urządzenie.

Zróbmy dzisiaj wieczorem test. Weź laptopa do konsoli to się dogadamy przez Chat/Facebook gdyby dalej był problem z głosem.

No wczoraj na Sekwanie to sobie urządziełem konkretną rzeź niewiniątek :decayed: :decayed:

31 / 7, zdjąłem tam chyba ponad 15.000 pkt :evil:

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy dzisiaj wieczorem test.

dopiero teraz przeczytałem więc ewentualnie jutro bo w piątek nie muszę wstawać :decayed:

karwa wczoraj to mi cały czas coś się ruchy rwały, biegłem i się sam cofałem i nie mogłem celować porządnie ale dzisiaj było OK

jada czołgiem była konkret :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy dzisiaj wieczorem test.

dopiero teraz przeczytałem więc ewentualnie jutro bo w piątek nie muszę wstawać :decayed:

karwa wczoraj to mi cały czas coś się ruchy rwały, biegłem i się sam cofałem i nie mogłem celować porządnie ale dzisiaj było OK

jada czołgiem była konkret :kox:

No musimy to przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zasiadłem do B2K i nie wiem co się dzieje, ale nagle dziwnie mi się zaczęło latać myśliwcami i helikopterem - tak jakby był ograniczony ruch myszy w pionie. Normalnie nawrotki robię 1 lub 2 pociągnięcia myszą, a teraz czasami 5 a czasami 2. Nie wiem co się nagle zaczęło dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zasiadłem do B2K i nie wiem co się dzieje, ale nagle dziwnie mi się zaczęło latać myśliwcami i helikopterem - tak jakby był ograniczony ruch myszy w pionie. Normalnie nawrotki robię 1 lub 2 pociągnięcia myszą, a teraz czasami 5 a czasami 2. Nie wiem co się nagle zaczęło dziać.

Ale mówisz tylko o nowych maszynach z BTK ?

Czy o wszystkich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tych samych na nowych mapach, ale na starych mapach też zauważyłem jakieś dziwactwa.

Poza tym pojawiły się dziwne samoloty, które potrafią zwolnić i zawisnąć w powietrzu. Jest to lekko wkurzające, bo podczas walki gonisz go, siadasz mu Flankersem na ogon, a on nagle praktycznie staje w powietrzu - Flankersem nie zatrzymasz się tak więc jest to nieco nie fair w stosunku do drużyny przeciwnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o tych samych na nowych mapach, ale na starych mapach też zauważyłem jakieś dziwactwa.

Poza tym pojawiły się dziwne samoloty, które potrafią zwolnić i zawisnąć w powietrzu. Jest to lekko wkurzające, bo podczas walki gonisz go, siadasz mu Flankersem na ogon, a on nagle praktycznie staje w powietrzu - Flankersem nie zatrzymasz się tak więc jest to nieco nie fair w stosunku do drużyny przeciwnej.

No tak są takie, ale one są o wiele wolniejsze i mniej zwrotne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak są takie, ale one są o wiele wolniejsze i mniej zwrotne..

Wolniejszymi bym ich nie nazwał, a zwroty jakie wykonują nimi ludzie to masakra: gość staje w miejscu wykonując przy tym obrót - robi atak i nagle go nie ma. Byłoby ok gdyby obydwie drużyny miały to samo, ale oni zrobili, że jedni mają te samoloty, a przeciwnicy inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz trenować dalej :decayed:

Zbyt mało latałem tymi nowymi samolotami, żęby się szerzej wypowiedzieć..

Ludzie dają radę, to i Ty dasz :naughty:

[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 10:02__________________________________________________________________________________________________

Mam wrażenie, że na PS3 Voice Chat w ogóle nie działa..

Kowal - Pierwszy cziterze na sieci - wczoraj pograliśmy 5 minut z mikrofonami, czy TY coś tam gadałeś? Bo ja niczego nie słyszałem, a ikonka od głośniczka mrugała u Ciebie. Niestety nie mogłem za bardzo powrzeszczeć do mic, bo dzieciak mi zasnął, a wtedy mam zakaz sypania k**wami.. :decayed: :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 13:04_________________________________________________

Gracie jeszcze ? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej. fakt że coś z tym chatem jest nie tak. jakość marniutka.

ja gram ciągle ale jestem trochę nieprzewidywalny bo wszystko zależy jak córcia idzie spać i ile razy się budzi :)

nie widziałem nowych samolotów. są na nowych mapach? bo ich nie kupiłem.

jety jeszcze troche podrasowałem ale moim zdaniem moglobybyc wiecej punktów za nie. bo nawet jak dobrze mi pójdzie runda to i tak jestem na dole tabeli. a przeciez wiadomo ze jetem nie zrobie tylu killów co piechotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadłem i odnalazłem w śmigłowcach :kox: :kox:

A i dobrałem sobie nową klasę "Recon" i spełniam się jako kamper, tajniak, zdobywca :polew:

V.Chata nie słysze w ogóle, nie wiem czy to przypadkiem nie od czasu kiedy doinstalowałem Back to Karkand ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer na coopie ja ciebie ne esłyszałem' date=' czasami swoje echo tylko

[/quote']

Ja Ciebie nie słyszałem w ogóle :thumbdown:

A niestety nie mogłem pogadać, bo mały spał więc nie chciałem go obudzić :thumbdown:

Gdybyśmy odpalili Co-opa, wcześniej np. o 18.00 to moglibyśmy sprawdzić te headsety, ale później jak uda nam się uśpić dzieciaka to już chodzimy na paluszkach :cool1: :cool1:

Możemy zrobić też drugie podejscie do drugiej misji, bo ogarnąłem helikoptery :decayed:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 14:29_________________________________________________Czytałem trochę o tym VOIPie, nie wydaje mi się, żeby to naprawili .

Jeśli masz udostępnione w Upnp, lub masz otwarte porty i problem dalej występuje to dowidzenia.. Czekamy na Ps4 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa to dziwne bo słyszę ludzi jak gadają, to dlaczego my się nie słyszymy :mysli:

Upnp? co to ? bo nie chce mi sie googlowac :tongue4:

o godz 18 nie gram bo dzieciak sie plącze po mieszkaniu :wink4:, chyba, że go nie ma jak dziś to dawałem :decayed:

misję z heli szybko zakończyliśmy :decayed:

drugi medal wpadł :) a do trzeciego brakuje tylko 3 zwyciestw w podboju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karwa to dziwne bo słyszę ludzi jak gadają' date=' to dlaczego my się nie słyszymy :mysli:

Upnp? co to ? bo nie chce mi sie googlowac :tongue4:

o godz 18 nie gram bo dzieciak sie plącze po mieszkaniu :wink4:, chyba, że go nie ma jak dziś to dawałem :decayed:

misję z heli szybko zakończyliśmy :decayed:

drugi medal wpadł :) a do trzeciego brakuje tylko 3 zwyciestw w podboju

[/quote']

A wejdź proszę w PS3/Ustawienia/Ustawienia Sieci/TEST SIECI, czy TEST ŁĄCZA

tam jest pozycja Upnp - ja mam ją nieaktywną/DISABLE --> muszę chyba ręcznie otworzyć porty dla konsoli..

Jeszcze dzisiaj to sprawdzę..

Ja nie słyszę nikogo.

W końcu to VOIP (voice over internet protocol) więc porty muszą być dostępne.

(ja mam 3 medale, które się zaraz zdublują + kolejne 2,3 :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszę innych ludzi i oni słyszą mnie. Gadałem z kolesiami z zagramanicy. Więc nie wiem w czym problem u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszę innych ludzi i oni słyszą mnie. Gadałem z kolesiami z zagramanicy. Więc nie wiem w czym problem u nas.

Przepnę dzisiaj router na inny... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...