Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Gadżety do nieseryjnego radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wazne ze nie mam suba bedzie latac mówisz??

bo wszedzie w opisie podaja ze to jest pod suba

tego Ci nie gwarantuje, bo sam mam avanta :no:

Opublikowano

1948944469_2.jpg

to jest jakies zdjecie radia z allegro blaupunkta

jak widac mozna podlaczyc ori instalacje naszych furek

nie wiesz czy wszystkie blaupunkty maja takie wejscia czy tylko wybrane modele??

Opublikowano

Podobno niefabryczny bluapunkt ma to samo wejscie, kolega miał w A4 cos tej marki i nie musiał nic kupowac, ale czy tak jest z kazdym radiem B to nie wiem :no:

Opublikowano
  • Autor

Witam

Już nie mam sił do tego wszystkiego, ktoś mi mówił że jeszcze wrócę do oryginalnego radia i dziś miałem tak zrobić.

Podłączyłem adapter , niebieski kabelek od uruchomienia wzmacniacza razem z anteną ni i sukces gra pięknie tył nawet nie za cicho.

Po chwili chciałem się nacieszyć muzyką i podkręciłem lekko dźwięki ni i ciśnienie dalej mi wzrosło.

Z głośników przy na pół pod głoszonym radiu słychać głośnie trzaski(głośniejsze niż muzyka), ori radio słuchałem dwa razy głośniej i nic nie trzaskało, mało tego wcześniej bez podłączenia adaptera (na samym przodzie) lepiej grało niż teraz.

Co robić? |Czy przyczyną może być:

-wadliwy adapter

-podłączenie na wspólnym wyjściu anteny i wzmaka

-nie polutowanie tego złącza trzech kabelków

-czy radio

Podpowiedzcie od czego zacząć sprawdzanie? I jak sobie z tym poradzić.

Pozdrawiam Dzięki

Opublikowano

jakie to radio??

ja adapter tez skrecilem niebieski razem z antena, nie lutowalem a gra, wiec to ze polaczone jest to razem to bym wykluczyl tak jak to ze nie jest zlutowane. obstawiam słabe radio

na próbe podlacz jakies inne

Opublikowano

miałem kiedyś takie trzaski jak podłączyłem za mocne radio do lichych głośników...może wina leży po tej stronie że wsadziłeś jakieś radio o dużej mocy pod fabryczne słabiutkie głośniki

Opublikowano
  • Autor

Radio :PIONEER DEH-4300UB Maksymalna moc wyjściowa MOSFET 50W x 4

ale sam przód bez adaptera gra dobrze i be połaczenia niebieskiego z adapterem dobrze, wzmacniacz ?

Opublikowano

Moc radia nie ma tu nic do rzeczy, to raptem 27W na kanał :gwizdanie: dwa radia mocne miałem podłaczone i trzasków nie było, ja anteny nie łaczyłem z tym kabelkiem niebieskim :wink4:

Opublikowano

nie laczyliscie anten w sensie zasilania separatora antenowego tak??

bo ja zasilanie separatora polaczylem z zasilnaniem adaptera a to lacznie polaczylem z nieco grubszym przewodem idacym do remote do radia i gra bajka

kowi podlaczales separator antenowy nie podlaczajac jego zasilania i co normalnie wyszukuje elegancko stacje??

Opublikowano

teraz to nawet separatora nie mam, i odbiera radia :wink4: ale chyba nieco gorzej, musze kiedys pórwnac z jakims innym autem odbiór w jednym miejscu

Opublikowano
  • Autor

Co robić??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.