Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Gadżety do nieseryjnego radia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Wiem że tematów jest o tym sporo aż za dużo :) i się pogubiłem.

Potrzebuję porady albo namiar na allegro co zakupić żeby zmienić radio fabryczne na niefabryczne.

Na pewno ramkę i adapter co do ramki to nie ma problemu ale mam problem z adapterem, jaki kupić żeby się nie motać z podłączeniem.

A jeśli by ktoś rzucił linka z aukcją z tym wszystkim w komplecie to już był bym bardzo wdzięczny.

Z góry dziękuję

Poszukałem i znalazłem takie coś. Czy to wystarczy?

http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-95-99-ramka-radiowa-radio-lodz-xau01-i1842153514.html

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za na kierunkowanie ale to mi nie odpowie na pytanie czy zakup adaptera z powyższego linka wystarczy do podłączenia radia

Opublikowano

na zdjeciu masz wyraźnie pokazne jak wyglada adapter, ten z twojej aukcji nie ogarnie tyłu bo to zwykła wiazka, bedą cyrki[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 16:57_________________________________________________takie cos Ci potrzebne

http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-a6-iso-adapter-glosniki-audi-p-i1845883545.html

Albo robisz według opisdu który Ci wkleiłem w poprzednim poście, darmowym sposbem

Opublikowano
  • Autor

na zdjeciu masz wyraźnie pokazne jak wyglada adapter, ten z twojej aukcji nie ogarnie tyłu bo to zwykła wiazka, bedą cyrki[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 16:57_________________________________________________takie cos Ci potrzebne

http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-a6-iso-adapter-glosniki-audi-p-i1845883545.html

Albo robisz według opisdu który Ci wkleiłem w poprzednim poście, darmowym sposbem

A czym się rużni adapter z mojego linka od twojego? W moim jest cały zestaw z zaślepkami i kluczami o taki zestaw mi chodzi, nie nadaje się ten mój?

Opublikowano

wszaystko zalezy czy kolego masz aktywny tyl bo jak tak to albo adapter co Ci Kowilink dal albo przejsciowka z malego ISO na RCA

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Razem z radiem jaki zakupiłem była złączka z tego linku:

http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-95-99-ramka-radiowa-radio-lodz-xau01-i1842153514.html

Podłączyłem i działa ale nie słychać tyłu i jak wyciągnę kluczyk to kasuje pamięć radia, czy ta kosta mi wystarczy czy trzeba jeszcze coś dokupić, mógł by ktoś dać linka do instrukcji krok po kroku co i jak podłączyć, proszę.

Pozdrawiam

Opublikowano

Razem z radiem jaki zakupiłem była złączka z tego linku:

http://allegro.pl/audi-a4-s4-b5-95-99-ramka-radiowa-radio-lodz-xau01-i1842153514.html

Podłączyłem i działa ale nie słychać tyłu i jak wyciągnę kluczyk to kasuje pamięć radia, czy ta kosta mi wystarczy czy trzeba jeszcze coś dokupić, mógł by ktoś dać linka do instrukcji krok po kroku co i jak podłączyć, proszę.

Pozdrawiam

Odp oczatku wątku Ci powtrzam ze to działać nie będzie :gwizdanie:

Opis masz w pierwszej odpowiedzi na swoje pytanie :gwizdanie: a przykładowy adapter który ożywi tył w 3ej odpowiedzi na swoje pytanie :wallbash:

Opublikowano

co do kasowania pamieci zamien kabelczerwony z zoltym miejscami i bedzie ok a reszta jak pisze kolega wyzej

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kurde kupiłem ten zestaw z allegro :http://allegro.pl/show_item.php?item=1886503990

i okazuje się że tył dalej nie gra, z adapterem czy bez jest to samo.

Przeczytałem żeby sprawdzić czy to system BOSE ale tabliczki na maskownicy głośników nie ma.

Co robić?

Poniżej zdjęcia (jaki adapter kupiłem i jaka kostka zostaje wolna po podłączeniu adaptera)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fa998b4477879eab.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/87d403820a936501.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/999ce7eefb60ffd0.html

Pomocy

Opublikowano

podłaczyłes luźny niebieski kabelek :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie :gwizdanie: a do czego go podłącza się??

Opublikowano

Nie :gwizdanie: a do czego go podłącza się??

do remote w radiu(na kostce radia przewaznie niebieski kabelek), ten kabelek pobudza wzmak dla tyłu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

A ja do tego niebieskiego podłączyłem zasilanie anteny bo lepiej grało :polew:

To gdzie podłączyć w takim wypadku antene? Może być do tego samego ?

Opublikowano

A ja do tego niebieskiego podłączyłem zasilanie anteny bo lepiej grało :polew:

To gdzie podłączyć w takim wypadku antene? Może być do tego samego ?

do tego samego nie ma sensu, nie pamietam w sumie gdzie ja tą antene wczepiłem, ale gdzieś do wiazki radia miałem opisane FM :gwizdanie:

Opublikowano

Ja kabel zasilający od adaptera i od anteny skręciłem razem i do tego dolutowalem pin który wpialem w kostkę zasilającą od instalacji radia w miejscu gdzie wepnie sie w radio w miejsce remote. Tył gra, fakt bo cicho dlatego trzeba bylo wyregulować na radiu tył przód. W swoim radiu clarion tam gdzie jest bezpiecznik można go włożyć w 2 pozycje: VW i NORMAL. Zobacz czy nie masz tak u siebie jak nie to zamien kable jak Ci wcześniej radzili zeby nie gubil pamięci.[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 23:33_________________________________________________Jak zrobić zeby tył grał głośniej nie wiem.

Opublikowano

To dziwne bo u mnie nie było trzeba regulować tył/przód :blink: grały jednakowo, na seryjnych głosnikach i tak tył miałem ustawiony głosniej

Opublikowano

ja mam samego wzmaka nie mam suba

duzo tu czytajac widze duzo osób mialo problem z cichym tyłem

prawdopodobnie potrzebny jest adapter ten zeby grały jednakowo:

adapter.jpg

a mam ten :

e710d657698f0b0d0eb0ff7accffb7bf.jpg

Opublikowano

No dokłądnie phonocar jest potrzebny, cały czas o nim wspominałem w tym watku :wink4: mam taki sam u siebie zamontowany i drugie niefabryczne radio na nim lata już :wink4:

Opublikowano

nie wazne ze nie mam suba bedzie latac mówisz??

bo wszedzie w opisie podaja ze to jest pod suba

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.