Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7] RNS-E Montaż

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie montuj na ori,klimatronik dotnij,stelaz podocinaj i bedzie duzo lepiej!

z całym szacunem ale jak ori może być gorszy niż docinany :decayed: :decayed:

Opublikowano

hehe no

nie montuj na ori,klimatronik dotnij,stelaz podocinaj i bedzie duzo lepiej!

eheh :polew: ja tez tego nie kleje...

fakt,ze sa tak jak pisalem wczesniej magicy, ktorzy robia to ponoc w ten sposob,ze jest bliskie ori-ale to zawsze bliskie lub jak ktos wpoli PRAWIE jak ori...

Opublikowano

Ja nie mam takiego problemu,całe szczęście,troszkę kasy zostanie w portwelu na inne gadzety :th:

Opublikowano

ja poprostu lubie druciarstwo, ;)

Opublikowano

Hmm... tak sobie myśle, że czasami jest lepiej samemu coś ze stroic niż walic na ori.... efekt ten sam nie wspominając już o satysfakcji Po prostu o niebo większej :th:

Opublikowano

mnie zamiana klimatronika kosztowała 130 zł

od alvaro :) kupiłem klimatronic za 350

a swój sprzedałem po 2 dniach za 220 zł bez żadnego problemu

a co do tej aukcji z ramka to powiem wam ze koles jest oporny i nie zdecydowany

:( chcałem kiedys u niego cos kupic to 3 razy zmieniał cene

itp nie polecam ogólnie tego kolesia

Opublikowano

ramka plastikowa bez laski okolo 240zl w aso

Opublikowano

177 zł

Opublikowano

177 zł

dokładnie, ja dalem 170

Opublikowano

A powiedzcie mi bo slyszalem ze w ten z bydgoszczy przycina klimatronic jak sie ma 1-din radio i wpasowuje navi. Co o tym sadzicie? Jak taka przerobka wyglada? I czy duzo rozni od zalozonego nowego panelu klimy i stelarza?

z tego co ustalilem po rozmowie z jednym z naszych klubowych kolegow, ktory tam zakladal i przycinal klimatronik-wyglada to tak ,jakby wyjechalo z salonu,pelen profi. w dodatku pan z bydgopszczy w rozmowie ze mna po wyznaniu moich pewnych obaw co =do tego zabiegu-odrzekl,ze czasem nawet salon audi(nie pytalem,juz ktory)odsyla do nich jak maja za duzo tyry i oni docinaja.

pozdro

To fakt , jesli chodzi o zamontowanie NAVI do mojej AUDI to wyglada niezle, nie mialem wymiany kosza 1DIN na 2 DIN, klimatronik byl docinany,

Fakt faktem lepiej jest wymienic kosz , zmienic klimatronik bo wtedy jest niby bardziej orginalnie ale ciezko jest znalezc klimatronik w stanie "ideal" bo taki jest moj.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.