Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Pomoc w wybraniu tłumika końcowego.


Mateo1373

Rekomendowane odpowiedzi

ten storzek odpuść sobie wedle mojej opinie nie podejdzie mamy przepływkę zaraz za obvudową potebna jest redukcjia a potem można działać albo air box simoty plus dobre doprowadzenie chłodnego powietrza...

co do wydechu ja mam Strumienice i dzwięk po odpaleniu jest metaliczny spaliny uderzają w środkowy tłumnik i wpada w rezonans....

jaki go przegonie dobrze i wsio się rozgrzeje to tego efektu nie ma....

wiec albo założyć większą strumiennice silniki 2.0 -3.0 o takich opiniach też słyszałem że potem problem znika albo działać ze wspawaniem jakiejś rurki np takiej: http://moto.allegro.pl/tlumik-proex-w-obudowie-katalizatora-z-sercem-i1960829450.html

co do końcowego to też się zastanaiam na co by mienić by był lepszy dzwięk kolega strone wcześniej wstawił filmik ładnie mu to chodzi niech się wyopowie co ma zmienienione...

nie dawno z przed nosa sprzątnieto mi na allegro coś takiego:

http://moto.allegro.pl/tlumiki-tlumik-wydech-a4-b5-sport-tuning-i1984204929.html

myślę że po takim zabiegu dźwiek był by lepszy i wogule auto żyskało by troche wigoru....

Koledzy w ADR wypowiedzcie się jak macie porobione wydechy plus doloty może znajdziemy złoty Kompromis Pozdrawiam Wszystkich ADRaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie przy odpaleniu tez jeste metaliczno-basowy dzwięk :) ładnie to brzmi:) ale wg. analizatowa spalin katalizator siedzi :) także mysle na wywaleniem środkowego tłumika:) lub wyczyszcze ostatni:) w hondzie zrobiłem tak i był taki pomruk basowy :):) w środku cisza a za samochodem ładnie sobie pomrukiwało:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty masz kolego quattro a tam jest inna budowa tłumników w domu też mam 1.8 quattro i 1.8 ośka oby dwa bez katów ja mam napewno strumiennice brat nieiem albo też albo jakiś przelotowy tłumniczek... i autko brata lepiej brzmi bez tego metalicvznego pomruku :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak u mnie jest układ tłumikow jak w 1.8T Quattro, na wiosne cos mysle z tym pokombinować żeby ładnie mruczało:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...