Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Prośba o ocenę LOGÓW dynamicznych/statycznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o ocenę logów:

-borykam się ze spalinami wydobywającymi się przy każdej dynamicznej zmianie biegów (dym niebieski) czasem czarny

- druga sprawa jest trzęsie silnikiem po odpaleniu tak jakby sie dławił

z Góry dzięki za pomoc

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61439.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61440.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61441.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61442.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61443.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61444.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61445.html

Grupy: 002 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61446.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/barylka222_61447.html

Opublikowano

Chip siedzi,takiego kupiles? i logi za krotko robiles przynajmniej te 4tyś musza byc

Opublikowano
  • Autor

Tak już w brifie miałem wpite 114 KW czyli pewnie seryjny chip? ok jutro zrobię na nowo.Które logi sa najwazniejsze?[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 17:33_________________________________________________o to nowe logi:

Statyczne :

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61576.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61577.html

Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61578.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61579.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61580.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61581.html

Grupy: 001,001,001 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61582.html

Dynamiczne :

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61583.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61584.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61585.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61586.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61587.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/robo888_61588.html

Opublikowano

Zacznij od termostatu.Cos nie ciekawie wygladaja korekcje na dwoch cylindrach,moga to byc pompki stad objawy ktore opisujesz

Opublikowano

poza tymi pompkami nie jest źle

ile przebiegu ma auto i na ile jesteś go pewien??

trzeba zobaczyć pod pokrywę jak wygląda wałek rozrządu, oringi na pompkach i ewentualnie zamienić je miejscami i zobaczyć efekty

Opublikowano
  • Autor

pompo wtryski mówicie? najlepiej wymienić czy oringi same?? nie jestem mechanikiem :)

przebieg 250 tys sprawdzony na serwisie rozrzad,turbina (regenerowana)wymieniana była 7 tys km temu

Opublikowano

no trzeba wymontować pompki aby zobaczyć chociażby stan oringów

Opublikowano
  • Autor

dzieki za podpowiedz:) a jeśli rozbiorę i okaże sie ze pompki sa juz do wymiany to znasz jakis zaufany sklep z pompkami? musza byc takie same jak ja mam czy mozna inne jakies? chodzi o firme itp

Opublikowano

allegro :confused4:

jeżeli nie planujesz większych modów na moc to takie same

jeżeli w przyszłości więcej KM&Nm to szukaj wydajniejszych :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.