Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Światła długie


Lukaszxxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam problem z dlugimi swiatlami lewa lampa swieci mi za bardzo w prawo i za wysoko, mijania sa ustawion idealnie.. zarowka od dlugich siedzi dobrze, wiem ze nie ma regulacji dlugich tylko razem regulujemy dlugie i xenon, wiec czy soczewka od xenonu jakbym bardziej dokrecil w prawo i w gore a pozniej wyregulowal lampe powinno byc ok dobrze mysle??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy trzeba wyregulowac i zrobic Nastawy :)

Ustawienie podstawowe

Regulacja reflektorów

[Wybierz]

[55 - Zakres Xenon]

[basic Settings - 04]

Grupa 001

[Go!]

Aktywuj Ustawienie podstawowe.

[ON / OFF / Dalej]

Wart. polu bloku pokazuje teraz "Czekaj" i powinni przestawić się na "Dostosuj Światła", a następnie (może to trwać do 10 sekund).

Regulacja reflektorów za pomocą ich obsługi śrub regulacyjnych, jak określono na odpowiedni cel celem.

[ON / OFF / Dalej]

Korekta powinna się nauczyć.

[Gotowe, powrót]

Nie zapomnij sprawdzić / kasowanie kodów błędów później.

[Zamknij Controller, Go Back - 06]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, mam super kreski na garażu wiec z tym sobi radze, tylko lata mi o dlugie..pogoniles Grzesiek ta kiere od rs??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz temat o regeneracji odbłyśników w lampie. Chodzi o sylikonowe podkładki pod soczewką. Ktoś wyciągał soczewkę i przy montażu dokręcił na oko te małe śrubki pod którymi są sylikonowe podkładki. Generalnie chodzi o to by przy dokręcaniu soczewki obydwa światła (mijania i drogowe) świeciły w jeden punkt. Później dopiero regulujesz imbusem ustawienie świateł na stacji czy gdzieś w garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz temat o regeneracji odbłyśników w lampie. Chodzi o sylikonowe podkładki pod soczewką. Ktoś wyciągał soczewkę i przy montażu dokręcił na oko te małe śrubki pod którymi są sylikonowe podkładki. Generalnie chodzi o to by przy dokręcaniu soczewki obydwa światła (mijania i drogowe) świeciły w jeden punkt. Później dopiero regulujesz imbusem ustawienie świateł na stacji czy gdzieś w garażu

To wlasnie o tym napisalem w 1 poscie, tak ktos odkrecal (ja :decayed:) i staral sie przykrecic tak samo tzn nie pomylic tych sylikonowych podkladek ale moze za mocno dokrecone i zle jest ustawiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos powiedziec jak zrobic regulacje ksenonów z poziomu VAG'a ? Bo nie moge tego znalezc na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z poziomu vaga tylko przygotowujesz proces ustawiania , samym vagiem nic nie przestawisz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Domin mial to samo w ori lampach.Jedna strona dlugich swiecila za wysoko.Mozna probowac ustawic dokrecajac sruby od lustra swiatla dlugiego wewnatrz lampy.Mozliwe ze masz cos poluzowane.Luknij do srodka lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...