Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy można dołożyć do obecnej klamki funkcję podgrzewania zamka


oktawiusz5

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam nowe wkładki zamków z podgrzewanie , nie wiem jak wygląda oryginalny włącznik w klamce który uruchamia podgrzewanie zamka, proszę ewentualnie o zdjęcie i schemat podłączenia owego podgrzewania;D [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 23:10_________________________________________________up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wy nie rozumiecie czy jak? a moze ja nie rozumiem? chodzi mi o pokazanie wytłumaczenie jak mam połączyć te podgrzewanie do tej klamki? wkładki mam juz podgrzewane tylko nie wiem jak i gdzie podłączyć to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drzwiach kierowcy po środku powinien być taki moduł który tym steruje. Generalnie działa to na jako osobny układ bo dodatkowo jest pociągnięte do drzwi masa i stały plus z baterii zabespieczony bezpiecznikiem.

Mikrostyk na klamce daje sygnał a układ załącza grzałkę która jest zamontowana i zalana jakimś czarnym śwaksem w obudowie wkładki.

Jak jest auto zamknięte to po małej 1min widać jak wkoło wkładki znika szron i mozna wyczuć ciepło.

Cały układ działa do osiągnięcia jakiejś tam bezpiecznej temperatury i moduł rozłącza wszystko w stan spoczynku a do ponownego uruchomienia przez stycznik na klamce.[br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 22:18_________________________________________________A podłączenie jest proste, moduł ma 3 kostki każda po 2 kable, jedna to zasianie, 2 to mikrostyk na klamce a 3 to grzałka we wkładce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś fotki jak to wygląda wkładki mam juz podgrzewane są tak jak opisujesz zalane czymś czarnym. Chciałbym wiedzie i widzieć czego szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Ci poszukam kasety i cykne fotkę jak to wygląda.

A masz może taką klamkę zew do przedlifta, tylko sprawną, bo mi mikrostyk padł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Ci poszukam kasety i cykne fotkę jak to wygląda.

to jak z tą fotką?[br]Dopisany: 05 Luty 2012, 23:25_________________________________________________od podgrzewana czy od centralnego padł Tobie mikrostyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...