Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Koniec w LIBII, czy teraz czas na IRAN!!!!


ZuKeRs

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o irańskim programie atomowym (Scientific American): mało zaawansowany, odmówiono im dostępu do technologii wzbogacania.

Bomba z uranu słabo wzbogaconego ma wagę ok. 5 ton (Hiroschima). Rakieta tego nie uniesie, tir świeci w nocy :> musiałby bombowiec sobie pomykać do Izraela, który ma patrioty i może strącić go nad terytorium kraju muzułmańskiego.

Izrael ze swoją armią i brakiem granicy lądowej z Iranem nie ma szans na skuteczny atak. To tak jakby Luxemburg zaatakował Polskę.

Podstawą operacji wojskowej jest zaskoczenie. Przecieki o "bliskiej" inwazji to zastraszanie w celu wywarcia nacisków.

Moim zdaniem rejon ropodajny przechodzi z totalitaryzmu do demokracji i kapitalizmu i jego stabilność rośnie a chęć do wojny maleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażająca przemowa prezydenta Iranu...

On dobrze wie na czym świat stoi. Powiedział w 100% całą prawdę. Tak naprawdę dlaczego Iran ma poddawać się groźbą Amerykańskiej dyktatury. Tak naprawdę jak Amerykanie wychodzili z sali to pokazali właśnie prawdziwe oblicze i zamiary wobec Iranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że trochę się uspokoiło, a jednak coś jest na rzeczy z tym Iranem :mysli:

http://www.tvn24.pl/12691,1723030,0,1,nato-nie-wybiera-sie-do-iranu,wiadomosc.html

http://www.tvn24.pl/12691,1722992,0,1,londyn-nie-wyklucza-ataku-usa-na-iran,wiadomosc.html

Jak to się zacznie to pozostaną tylko wspomnienia o paliwie poniżej 6PLN :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked:

W najbliższym czasie ma zostać opublikowany nowy raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, który według wszystkich spekulacji ma przynieść dowody na nielegalny, wojskowy program nuklearny prowadzony w Iranie.

a w Iraku miała być broń chemiczna i co.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: :shocked:

W najbliższym czasie ma zostać opublikowany nowy raport Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej, który według wszystkich spekulacji ma przynieść dowody na nielegalny, wojskowy program nuklearny prowadzony w Iranie.

a w Iraku miała być broń chemiczna i co.... :gwizdanie:

To tylko pretekst, żeby wielcy pier obrońcy demokracji czyli amerykanie zaatakowali Iran... Wystarczy 3-4 bombki i po USA :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co tu chodzi, ale docelowo chyba o kontrolę nad złożami paliw.

Myślę że gdyby Iran miał bombkę to by to oznajmił jak inni tradycyjnie próbnym wybuchem podziemnym.

Bez tego nie wiadomo czy bombka zadziała.

Taka bombka A to fajna rzecz: może sobie leżeć na pustyni i od razu wysłać większą ilość "niewiernych" do piekła. Np. takich co stąpają w buciorach po "świętej" ziemi albo lecą sobie w dużej formacji.

Dlatego chłopaki chcą koniecznie uwalić projekt zanim powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka bombka A to fajna rzecz: może sobie leżeć na pustyni i od razu wysłać większą ilość "niewiernych" do piekła. Np. takich co stąpają w buciorach po "świętej" ziemi albo lecą sobie w dużej formacji.

pojechałeś po bandzie :confused4:

Dojdzie do wojny. Nawet gdyby ktoś skomentował, że to przeciek to jest to propaganda. Media w USA i na świecie to samo robiły przed Afganem i Irakiem.

Jestem ciekaw czy Izrael posiada system "parasola" do zestrzeliwania rakiet, ja uważam że posiadają i zaskoczą tym Europę i nie tylko. Może nie koniecznie kontratak być przeprowadzony na Izrael, ale przecież UAE, Arabia Saudyjska czy Qatar to kolonie USA, jak tam coś doleci bedzie niezły dym z cenami paliw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://finanse.wp.pl/kat,58436,title,Cztery-firmy-rzadza-swiatem,wid,13947717,wiadomosc.html?ticaid=1d525

Ja się nie dziwie że te allahy tak nie nawidzą amerykańców. Jak kraj ma ropę to wiadomo że zostanie zaatakowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...