Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z Lightscribe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam problem z wysmaleniem etykiety na płycie. Nagrywarka to ASUS ale kupiona bez softu i teraz mam problem. Mam nero 7, ze strony lightscribe ściągnąlem jakieś sterowniki i chyba raz wypaliłem płyte. Teraz zmieniłem windowsa i juz lightscribe nie działa :no: Raz prawie sie udało, "prawie" bo wypalało, wypalało, wyciągam płyte i nic nie wypaliło :wallbash: a teraz pokazuje sie taki komunikat

beztytuuvt0.th.jpg

beztytuu1jl9.th.jpg

już nie mam pojęcia co robić, przeinstalowałem nero chyba 3 razy, stery tez i nic...

Opublikowano

Najpierw kolego to podaj dokladny model tej nagrywarki i potem bedziem dzialac :P

Opublikowano

Widzę, że wyszedł nowy firmware do tej nagrywarki (01.02.2008). Wgraj tego nowego FW i spróbuj wypalić okładkę Nero Cover Designer'em.

Opublikowano
  • Autor

własnie sciągnąłem do xp i to samo :disgust:

Opublikowano

Klima, a spróbuj obrócić płytę do góry nogami ( stroną z danymi do góry )

W żadnym wypadku nie żartuję. Pomogło? :>

Opublikowano
  • Autor

Ten sam komunikat :/ może jakieś lipne płyty mam. jeszcze jutro zmienie windowsa

Opublikowano

Ten sam komunikat :/ może jakieś lipne płyty mam. jeszcze jutro zmienie windowsa

do lightscribe muszą być specjalne płyty, strona na której drukuje jest brązowawa

Opublikowano
  • Autor

he he he wiem o tym ale gdzieś słyszałem że niektóre nie pasuja dla asusa ;(

Opublikowano

he he he wiem o tym ale gdzieś słyszałem że niektóre nie pasuja dla asusa ;(

też słyszałem, że verbatim nie teges :no:

Opublikowano
  • Autor

jednak to nie wina płyt:/ załatwiłem inną u jest to samo

Opublikowano

Tak na odleglosc to troche ciezko pomoc ale ja bym zrobil nastepujaco:

1. Odinstalowac sterowniki WSZYSTKIE!! do napedow , odinstalowac Nero i jego nakladki i pluginy. Zainstalowac wszystko od nowa. Jak nie bedzie smigac to patrz punkt 2 :P

2. Spróbuj nagrywarke podpiac pod inny kabel LUB zmienic z np. slave na master :)

Ja takie opcje widze . Sprobuj jeszcze zrobic przywracanie systemu do momentu w ktorym ci sie drukowaly okladki (o ile taki bedzie istnial punkt :P)

3. Podepnij nagrywarke TWOJA do innego PC i zobacz co bedzie :)

Opublikowano

LUB zmienic z np. slave na master :)

Nagrywareczka na satach, kupiona w grudniu zeszłego roku

Ta opcja odpada, kolega ma SATA :)

Opublikowano
  • Autor

nom mam saty ale jutro zmienie windowsa razem ze wszystkim sterami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.