Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Zakładanie pokrowców otworzenie tylnej kanapy


tomalaaa

Rekomendowane odpowiedzi

elo mam pytanie a mianowicie chce zalozyc rodzicom do audi a4 b6 2002 rok sedan 1.9 tdi pokrowce i mam problem z otworzeniem tylnej kanapy dodam ze kanapa jest nie dzielona prosze o jakies porady i jak jest to mozliwe to nawet o fotoporady z góry dziekuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość było gdzieś na forum. Z tego co pamiętam siedzisko trzyma się na dwóch zatrzaskach z przodu z tyłu jest chyba tylko włożone wiec powinno wyjść bez problemu gorzej z tymi zatrzaskami. Do zdjęcia oparcia musisz najpierw wyjąć zagłówki potem te plastiki w których te zagłówki siedzą i oparcie odchodzi już bez problemu

To tyle co pamiętam ale w weekend chyba znów będę u siebie rozbierał tył wiec sobie przypomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego na konkurencyjnym forum

"kanapa jest zamocowana od przodu ( po dwa po brzegach i dwa na środku ) na zatrzaskach uważaj żeby ich niepourywać bo u mnie trzyma się juz tylko na jednym po ostatnim wyjmowaniu, a oparcie to niewiem jak u dołu bo jeszcze nie było potrzeby demontażu"

A tak na chłopski rozum to próbuj szarpnąć w różnych miejscach, jak zrobisz to z wyczuciem to nic się nie stanie. I jak w powyższym cytacie może zacznij od siedziska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzisko u siebie z ciekawości wyjmowałem. Trzyma się na takich dwóch zatrzaskach w przedniej części po bokach. Po prostu trzeba szarpnąć mocno do góry i liczyć że się nie pourywają :decayed: U mnie urwał się jeden przy wkładaniu kanapy. Oparcia nie rozbierałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...