Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8] moje audi A4 Combi 18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich.Audi mam od tygodnia i juz mi sie te autko podoba i juz wiem ze nastepne auto tez bedzie audi

a tu kilka fotek niestety mam versie standart ale i tak mi sie podoba

Moze wiecie ile kosztuje wstawienie klimy

I co wg was mozna bylo by zmienic w aucie zeby fajnie wygladalo, lampy przednie zintegrowane z migaczem juz zamowilem niedlugo zaloze

58d87ba6a0ca4032m.jpg 58d87ba6a0ca4032m.jpg 88fbbb257f553974m.jpg 75f6d45fc227087cm.jpg bbbfc81b66b031afm.jpg 47ed7ff5eb25a84am.jpg 361772d96a207651m.jpg c773602583c2f118m.jpg 241a28de8546b4cem.jpg 73b1b2f24cffd7dcm.jpg 835ea48ec6d394cbm.jpg 444904487092ff03m.jpg 59b4b004eba3e9fam.jpg 6aa17f9dc3f2d270m.jpg 91563b74f4131414m.jpg 361772d96a207651m.jpg

Opublikowano

fajna ale rzeczywiscie klima to mus niezbedny :wink:

Opublikowano

witam posiadacza tego samego silnika :wink:

Opublikowano

Super wozik, widzę "siostrzyczkę bliźniaczkę".

Prawie........, bo ja mam:

- klime :mrgreen:

- inne aluski

- lampy z zintegrowanymi halogenami

- aha inne grajko

- i parę innych szczególików.

Opublikowano

Ładny Avancik,nic sie nie martw ja tez nie mam klimy ale za to duzo kucyków pod maską :wink:

Opublikowano

ladna, troszke trza by nad nia popracowac, ale ladna

Opublikowano

ja też nie mam klimy.. :roll:

Ale wiesz: kilma jest niezdrowa ! :twisted: Więc przynajmniej nie musimy się martwić o zdrowie naszych dróg oddechowych :mrgreen:

Opublikowano

Ja tylko stwierdziłem różnice jakie zauważyłem a nie szczyce się z tego powodu że ją mam, bo prawie wogóle jest nieużywana.

Po 1 Jeżdże z swoją małą "czeladką" - dzieciaki by się pochorowały.

Po 2 Na miasto za bardzo się nie sprawdza - dużo więcej pali.

Tylko niekiedy ją włanczam żeby popracowała i nie zastała się.

Opublikowano

autko fajne troszke popracujesz i bedzie jeszcze ladniejsze ...a klima wcale nie potrzebna bo to tylko dla szpanu lepiej miec moc pod macha :mrgreen:

Opublikowano

Ładna, troche serca i bedzie :roll: :mrgreen:

Opublikowano
a klima wcale nie potrzebna bo to tylko dla szpanu

eh, ja sobie nie wyobrazam juz auta bez klimy a inni nadal mówią i uwazają ze to dla szpanu..tzw. minimalizm

Opublikowano

ładny avancik, tak jak koledzy piszą, jeszcze małe inwestycje i będzie miodzio :wink:

Opublikowano

Ładniutka audi!! ale koledzy mają rację klima to poodstawa doecnisz jak wracając z wakacji na dworze 40 C a ty w aucie kilka godzin. Ale i tak gratuuję wyboru marki

Opublikowano

Jak na standard to ładne alusy.

A co do klimy to się nie zgadzam że to szpan i zbytek, owszem mozna bez klimy żyć, ale ja już nigdy nie kupie auta bez klimy (szczególnie wożąc dzieci).

Pozdrawiam, życze przyjemności z jazdy.

Opublikowano
Szewczenko7 napisał/a:

a klima wcale nie potrzebna bo to tylko dla szpanu

eh, ja sobie nie wyobrazam juz auta bez klimy a inni nadal mówią i uwazają ze to dla szpanu..tzw. minimalizm

dokladnie, jak sie jezdzi bez, to tylko czasem pomysli sie zeby jednak sie zdala, jednak jak sie juz ja ma to jest nieodzowna

Opublikowano
  • Autor

a moze wiecie ile kosztuje zamontowanie klimy

Opublikowano
a moze wiecie ile kosztuje zamontowanie klimy

droga sprawa i trudna w wykonaniu. Musisz kupić kompletną klimatyzację (pewnie z jakiś 1000 zł) poza tym pewnie montaż jest drogi. Jednym słowem nie opłaca się, łatwiej by było sprzedać samochód i kupić już z klimą.

Opublikowano
  • Autor

czyli gdzies z 2000 pln by kosztowal komplet to nie duzo mysle, ale narazie idzie zima wiec i tak nie potrzebuje a za rok jakies noiwsze audi kupie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.