Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Audi A3 Sportback 2.0 TDi CR 170 Black Edition - 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Po bardzo długiej przerwie znowu jestem na forum tyle tylko ze w końcu wróciłem do marki z VW Polo 1.4 TDi

53398220.th.jpg

na

Audi A3 2.0 TDi 170 CR Sportback S-Line Black Edition kolor Phantom Black - Wyposażenie w UK

Oznaczenie motoru - CFGB

Skrzynia manualna 6 biegowa

Moc silnika - 125kW/170KM

Moment obrotowy - 350Nm 1750-2500 obr

Rok produkcji 2010

Rok wyposażeniowy 2011

Pakiet Black Edition

- felgi 18x8.5J 5 ramienna Rotor wykończenie tytanowe z oponami 225/40 R18

- BOSE premium sound system 8 głośników wysokiej klasy , 6-kanałowy wzmacniacz, o łącznej mocy 195 W z specjalnie dostrojona akustyka

- Płaska u dołu kierownica z logo S line wielofunkcyjna

- Piano Black wykończenie czarne wstawki i wykończenia drzwi

- Pakiet stylizacji Black - krata chłodnicy z rama w wysokim połysku w kolorze czarnym, osłona chłodnicy i tablicy rejestracyjnej w matowej czerni.

- Mat czarny otaczający światło przeciwmgielne i drzwi

- Przyciemniane szyby, Kolumna B

- Xenon Plus z automatyczna regulacja reflektorów, spryskiwacze reflektorów i LED Światła dzienne

auto doposażone w

WBI - Pakiet komfort (asystent pakowania, tempomat, czujnik świateł i deszczu)

8Q5 - Adaptive light - funkcja oświetlania zakrętów-dostępne tylko z reflektorami ksenonowymi plus ze światłami do jazdy dziennej LED (zawierają układ zmywania reflektorów).

7K6 - Czujnik ciśnienia w kołach

PKB - Louggage pack

- oddzielną skrytkę na płyty CD w schowku

- schowek w konsoli środkowej

- siatkę i zaczepy umieszczone pod półką przestrzeni bagażowej

oraz dodatkowego wyposażenia przestrzeni bagażowej:

- siatkę mocująca bagaż

- gniazdo 12V w bagażniku

6SJ - Mata w bagażniku

PZA - Wnęka w tylnej kanapie wraz z podłokietnikiem i uchwytami na pojemniki z napojami z pokrowcem do przewozu nart lub snowboardu

1T3 - Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

QQ4 - Pakiet "Oświetlenie wnętrza"

- oświetlenie uchwytów drzwi, przestrzeni nóg z przodu, progu samochodu, schowka w konsoli środkowej

- podświetlane lusterka do makijażu

- lampki do czytania przód/tył

- aktywne światła odblaskowe w drzwiach

7P1 - Podparcie lędźwiowe elektryczne w fotelach z przodu

3L5 - Przednie fotele regulowane elektrycznie

4A3 - Ogrzewanie foteli przednich

UF2 - USB gniazdo

Poniżej fotki :)

a3be170night01.th.jpga3be170night02.th.jpg

a3be170night03.th.jpga3057.th.jpg

a3054.th.jpga3051.th.jpg

a3049.th.jpga3005.th.jpg

a3043.th.jpga3046.th.jpg

a3039.th.jpga3012.th.jpg

a3011.th.jpg

p1100464.th.jpg

bonetbra02.th.jpg

Oraz odpowiednia chemia do dbania i konserwacji auta ;)

p1130601a.th.jpg

p1130602.th.jpg

p1130600.th.jpg

Opublikowano

Piękna A3 :)...

z ciekawości ile cię wyniósł zestawik do pielęgnacji auta? :)

Opublikowano

to zimowe zdjecie chyba w polandi , nie wierze ze na wyspach tez maja takie piekne garaze :decayed:

Gdzies sie juz chwaliles tym autem w necie bo mam nawet zdjecie na kompie.

Opublikowano
  • Autor

Piękna A3 :)...

z ciekawości ile cię wyniósł zestawik do pielęgnacji auta? :)

Pewna część dostałem przy zakupie auta resztę dokupiłem ;)[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 17:49_________________________________________________

Ładniutka.

Będzie doposażanie w RNS-e?

Niestety nie :) mam inne zdanie na temat tego tematu ;)[br]Dopisany: 05 Listopad 2011, 17:50_________________________________________________

to zimowe zdjecie chyba w polandi , nie wierze ze na wyspach tez maja takie piekne garaze :decayed:

Gdzies sie juz chwaliles tym autem w necie bo mam nawet zdjecie na kompie.

Zdjecia zimowe to tylko z Polski w UK to tylko straszy :decayed:

Znajdziesz mnie na A3 Klub Polska i Autocentrum.pl

Opublikowano

Ładniutka, a wypasik w sam raz :good:

Opublikowano
  • Autor

Ładniutka, a wypasik w sam raz :good:

Dzieki

Czekam teraz na ceny nowej A4 w UK i pomyślimy co dalej ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.