Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Cieknie króciec przy czujniku temp płyny chłodniczego


trezor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam wyciek z krócica przy czujniku temp , ale ostatnio wydawalo mi sie ze to wina uszczelki i wymienilem ja , ale dalej cieknie . Zauwazylem ze krociec jest dziwnie mokry na calej srednicy ( ma taka mokra obwodke) zaraz za mocowaniem do bloku . Wyglda jak by przepuszczal plyn ?? Tak sie objawia pekniety krociec ? Chyba ze uszczelka byla do d*py i cieknie dolem i w czasie jazdy jakos ten plyn rozczuca i tak dziwnie jest krociec mokry ?

Jak ktos zna jaka srednica powinna byc tej uszczelki do krocica od strony bloku to tez prosil .... ta uszczelka powinna byc okragla ( oring) czy jaka specjlana plaska ? bo stara byla plaska ale to pewnie tak sie uksztaltowala .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruciec mozesz miec pekniety,,jedz ze starym o-ringiem do motoryzacyjnego to ci dobiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień ten kruciec na nowy bo one pękają. Nowy około 10zł a pod sam czujnik temperatury daj nowy oring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos zna jaka srednica powinna byc tej uszczelki do krocica od strony bloku to tez prosil .... ta uszczelka powinna byc okragla ( oring) czy jaka specjlana plaska ? bo stara byla plaska ale to pewnie tak sie uksztaltowala .....

jedź do ASO - 6 zł kosztuje oring przewidziany w to miejsce

Wymień ten kruciec na nowy bo one pękają. Nowy około 10zł a pod sam czujnik temperatury daj nowy oring.

nowy w ASO to 54 zł, podróbki szkoda kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko originał :good: mi zmienik wytrzymał nie cały miesiąc :wallbash:

Mi zamiannik jakies 1,5 r. ale dokładnie wczoraj zauwazyłem ze juz ma dosyć. pojawił sie płyn. Jak narazie pare kropel ale to kwestia czasu jak padnie za chwile całkiem. Teraz jade po ori.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...