Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKE] Przytarty korek wlewu oleju dlaczego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanko dlaczego jest przetarty lekko korek od wlewu oleju dodam że to jakby było szlifierką przytarte rant i wydostaje sie wtedy olej (poci się) do czego to ma służyć proszę o podpowiedzi :notworthy:

Opublikowano

kup sobie korek i po problemie :wink4:

06B103485C 29,5PLN

Opublikowano
  • Autor

kup sobie korek i po problemie :wink4:

06B103485C 29,5PLN

:good : kupię ale czemu to miało służyć Antonio to przetarcie celowe :kwasny:

Opublikowano

Kolego ,znam przypadek ze gościu gumkę wyją oryginalną i założył zwykłą , bo blok był pęknięty :) jak zmienisz korek to sprawdź czy Ci płynu nie wyrzuca :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kolego ,znam przypadek ze gościu gumkę wyją oryginalną i założył zwykłą , bo blok był pęknięty :) jak zmienisz korek to sprawdź czy Ci płynu nie wyrzuca :hi:

ale korek od wlewu oleju a nie korek płynu chłodniczego :naughty:

Opublikowano

Kolego ,znam przypadek ze gościu gumkę wyją oryginalną i założył zwykłą , bo blok był pęknięty :) jak zmienisz korek to sprawdź czy Ci płynu nie wyrzuca :hi:

ale korek od wlewu oleju a nie korek płynu chłodniczego :naughty:

piszę właśnie o tym korku, wlewu oleju :>
Opublikowano

rozszczelnienie wlewu oleju to sposob na rozszczelnienie komory korbowej, w przypadku przedmuchow, w skutek pekniecia bloku, czy pierscienia ew. awarii ukladu odpowietrzania doraznie rozwiazuje sprawe i umozliwia sprzedaz auta.

Opublikowano

rozszczelnienie wlewu oleju to sposob na rozszczelnienie komory korbowej, w przypadku przedmuchow, w skutek pekniecia bloku, czy pierscienia ew. awarii ukladu odpowietrzania doraznie rozwiazuje sprawe i umozliwia sprzedaz auta.

tak właśnie jest :>
Opublikowano
  • Autor

rozszczelnienie wlewu oleju to sposob na rozszczelnienie komory korbowej, w przypadku przedmuchow, w skutek pekniecia bloku, czy pierscienia ew. awarii ukladu odpowietrzania doraznie rozwiazuje sprawe i umozliwia sprzedaz auta.

No to k...a nieźle :angry: i co teraz

Opublikowano

załóż jakiś dobry korek i będziesz wiedział :cool1:

Opublikowano
  • Autor

załóż jakiś dobry korek i będziesz wiedział :cool1:

A gdzie to sprawdzić :mysli:

Opublikowano

No to k...a nieźle :angry: i co teraz

pasuje z wielu silnikow VAG. pozycz na chwilke od kogos.

btw. ile dales za auto? [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 12:09_________________________________________________

załóż jakiś dobry korek i będziesz wiedział :cool1:

A gdzie to sprawdzić :mysli:

jezeli zalozysz dobry korek i po uruchomieniu silnika i dodaniu gazy wyskoczy bagnet od oleju ( o ile tez nie jest rozszczelniony) wtedy sie dowiesz o problemie.

Opublikowano
  • Autor

No to k...a nieźle :angry: i co teraz

pasuje z wielu silnikow VAG. pozycz na chwilke od kogos.

btw. ile dales za auto? [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 12:09_________________________________________________

załóż jakiś dobry korek i będziesz wiedział :cool1:

A gdzie to sprawdzić :mysli:

jezeli zalozysz dobry korek i po uruchomieniu silnika i dodaniu gazy wyskoczy bagnet od oleju ( o ile tez nie jest rozszczelniony) wtedy sie dowiesz o problemie.

46 tyś 1 rok temu a co :naughty:

[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 14:22_________________________________________________już jest :good:

Opublikowano

U mnie akurat luzna górna osłona silnika przetarła mi korek wlewu oleju więc to naprawdę nie musi być jakiś mega problem tylko takie małe g.wno :wink4:

Opublikowano

46 tyś 1 rok temu a co :naughty:

a tak pytalem. czesto tego typu problemy pojawiaja sie w okazjach. ale to byla ok cena.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

46 tyś 1 rok temu a co :naughty:

a tak pytalem. czesto tego typu problemy pojawiaja sie w okazjach. ale to byla ok cena.

Kiedyś wymieniałem chłodniczke oleju po kupnie auta bo była pęknięta i leciał olej widocznie poprzedni właściciel przytarł korek żeby sprzedać auto i dlatego przetarcie korka się wyjaśniło :polew: :polew:myślał że coś poważnego :naughty:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:17_________________________________________________Korek wymieniony i jest :good:

Opublikowano

Korek wymieniony i jest :good:

To teraz tylko lać i jeździć , szerokości :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.