Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

naprawa tłoczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam okazje kupic sportowe zawieszenie uszkodzony jest tylko tłoczek poprostu nie trzyma czy mozna to naprawic? jesli tak to gdzie i za ile?

Opublikowano

sportowe zawieszenie - co masz na mysli :?:

amorki , sprężyny :?:

i o jakim tłoczku mowisz :?:

Opublikowano
  • Autor

chce kupic amorki + sprezyny, koles pisze ze w jednym amorku do naprawy jest jakis tłoczek(ponoc nie trzyma co kolwiek ma to znaczyc) o co chodzi?

Opublikowano

zależy co sprzedający ma na myśli

może być uszkodzone tłoczysko (porysowana powierzchnia i są wycieki)

lub nie trzyma jakiś zaworek w amortyzatorze przez co amorek zamienił się w pompkę

kiedyś gdy miałem MK II też regenerowałem zawias gwintowany Supersporta w Koszalinie

jak dobrze pamiętam koszt to było koło 150zł za dwa amorki

Opublikowano
  • Autor

koszt naprawy nie duzy tym bardziej ze zawiecha za mała kase, ale chyba nie wiezme moze sie okazac ze to nie do naprawy :(

jakie zawieszenie polecił bys mi do 1000zł moze byc uzywane no i obnizenie około -40mm?

Opublikowano

szukaj na allegro

w okolicach tej kwoty powinienes znaleźć jakiegos supersporta :cool:

Opublikowano
  • Autor

jest na allegro supersport za 1080 zł ale czu to dobra firma?

Opublikowano

Dobra, dobra :grin: Bierz i sie nie zastanawiaj :razz: Ja mam i sobie chwale :cool:

Opublikowano
ale czu to dobra firma?

bardzo dobra http://supersport.de/

Opublikowano

Naprawa tłoczka - czyli amortyzator do bani. wyciekł pewnie i tyle. Są magicy co "regenerują" amorki. Wiercą w nich dziury, zalewają gęstym olejem zaspawają i jest "twarda" :twisted: zawiecha - sportowa. :twisted:.

Jaka masz zamiar kupić sportową zawieche to skombinuj jeszcze z 800 - 900 pln, poczekaj do wiosny, dozbieraj mamone i kup coś nowego np H&R model c*p Kit albo coś z BILSTEIN'a, Supersporta albo inne sportowe, chyba już dostaniesz za tą kasę, a nie zawieszenie marki "czerwone" albo "żółte" albo co najgorsze :mrgreen: :mrgreen: "zielone". Wytłuczone i sprzedane jako złom i odsprzedane na giełdzie jako sprawne.

To przecież zawieszenie, a chyba nie chcesz kupić czegoś co po 6 miesiącach zrobi ci z auta coś co przypomina odgłosami podczas podróży rozklekotanego busa (trzaski zgrzyty itp). Kup nowe a nie pożałujesz, chyba że jesteś pewny co kupujesz (stan, przebieg, itp.)

H&R model c*p Kit miałem w Golfie MK2. progresywne sprężyny , -40mm, twarde kiedy trzeba i nie za twarde na wybojach. Polecam.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

http://bilstein.net.pl/ tutaj kupisz amorki najtaniej..wymienisz je za 20zł dodatkowo musisz kupić sprężyny i będzie git..

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.