Skocz do zawartości
IGNOROWANY

naprawa tłoczka


wicior123

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam okazje kupic sportowe zawieszenie uszkodzony jest tylko tłoczek poprostu nie trzyma czy mozna to naprawic? jesli tak to gdzie i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce kupic amorki + sprezyny, koles pisze ze w jednym amorku do naprawy jest jakis tłoczek(ponoc nie trzyma co kolwiek ma to znaczyc) o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy co sprzedający ma na myśli

może być uszkodzone tłoczysko (porysowana powierzchnia i są wycieki)

lub nie trzyma jakiś zaworek w amortyzatorze przez co amorek zamienił się w pompkę

kiedyś gdy miałem MK II też regenerowałem zawias gwintowany Supersporta w Koszalinie

jak dobrze pamiętam koszt to było koło 150zł za dwa amorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt naprawy nie duzy tym bardziej ze zawiecha za mała kase, ale chyba nie wiezme moze sie okazac ze to nie do naprawy :(

jakie zawieszenie polecił bys mi do 1000zł moze byc uzywane no i obnizenie około -40mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa tłoczka - czyli amortyzator do bani. wyciekł pewnie i tyle. Są magicy co "regenerują" amorki. Wiercą w nich dziury, zalewają gęstym olejem zaspawają i jest "twarda" :twisted: zawiecha - sportowa. :twisted:.

Jaka masz zamiar kupić sportową zawieche to skombinuj jeszcze z 800 - 900 pln, poczekaj do wiosny, dozbieraj mamone i kup coś nowego np H&R model c*p Kit albo coś z BILSTEIN'a, Supersporta albo inne sportowe, chyba już dostaniesz za tą kasę, a nie zawieszenie marki "czerwone" albo "żółte" albo co najgorsze :mrgreen: :mrgreen: "zielone". Wytłuczone i sprzedane jako złom i odsprzedane na giełdzie jako sprawne.

To przecież zawieszenie, a chyba nie chcesz kupić czegoś co po 6 miesiącach zrobi ci z auta coś co przypomina odgłosami podczas podróży rozklekotanego busa (trzaski zgrzyty itp). Kup nowe a nie pożałujesz, chyba że jesteś pewny co kupujesz (stan, przebieg, itp.)

H&R model c*p Kit miałem w Golfie MK2. progresywne sprężyny , -40mm, twarde kiedy trzeba i nie za twarde na wybojach. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bilstein.net.pl/ tutaj kupisz amorki najtaniej..wymienisz je za 20zł dodatkowo musisz kupić sprężyny i będzie git..

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...