Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czym usunąć rysy z karoserii??? Jaka pasta polerska?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio moja teściowa wyjeżdżała swoją nową Toyotą Auris o kolorze srebrnym z garażu i zawadziła o kosiarka i troszkę porysowała karoserię. Obiecałem , że jej teraz w ten weekend nawoskuje przed zimą twardym woskiem w płynie i usunę te rysy. Pytanie do was jak usunąć te rysy, znacie jakieś dobre pasty polerskie do kolorze srebrnym???? T-cut ( http://allegro.pl/pasta-lekkoscierna-t-cut-150g-na-zarysowania-i1887881009.html ) czy jakieś inne polecacie. Czy może macie jakieś inne niedrogie sposoby na to ? Jak usuwać te rysy by nie zniszczyć i zmatowić lakieru?

Opublikowano

wiesz pytanie jak głębokie masz te rysy?przydałoby sie jakieś zdjęcie jak bardzo masz to pokiereszowane

Opublikowano

Daj zdjęcie rysy i nic nie rób na razie.

Bez zdjęcia to jak wróżenie z fusów.

Ta pasta to badziew.

Opublikowano
  • Autor

Hmm niestety zdjecia nie zdobędę :P bo właśnie dziś teściowa dzwonił z płaczem. To podajcie coś na głębsze i płytsze rysy :), a ja się dopytam przez telefon najwyżej jak to wygląda. pavel1380 ożywałeś tej pasty t-cut ??? Twierdzisz że to bubel.

Opublikowano

Tego typu pasty podobnie jak i sławetne tempo to nie jest dobre rozwiązanie.

Żeby usunąć rysę na ogół jedna pasta to mało.

Potrzeba troszkę więcej sprzętu aby zrobić to porządnie :tongue4:

Opublikowano

na mniejsze ryski możesz skorzystać z opcji tańszej: pasta Farecla lub droższej opcji to: seria past Menzerna; no i oczywiście polerka (nie koniecznie maszynowa)

na grupsze ryski... tutaj bez foty to jak przedmówca stwierdził wróżenie z fusów

Opublikowano

jak nie widac podkładu to farecla zrobi robote, t-cut to badziew (ps. używałem :> )

Opublikowano

junior_tdi, jak nie są głębokie to tak... a jak grubsza sprawa to nie załamuj się, sa różne sposoby.

polecam, zerknij tutaj: http://forum.kosmetykaaut.pl/

tam goście mają bzika na punkcie czyszczenia, Twój problem to dla nich błahostka.

Opublikowano

pierwsze co to należało by to zjechać delikatnie na mokro papierem 2.5k potem pasta (najlepiej z 3M albo NANOMAX) polerka maszynowa i oczywiście też na mokro.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.