Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Jaki zestawe LED do oświetlnia tablicy rejestracyjnej?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ułamaną blaszka trzymająca żarówkę w lampkach podświetlających tablice rejestracyjna.

Dzwoniłem do znajomego co ma szrot BMW i mówi ze tego nie ma już. Powiedział że to po każdej zimie tak jest i doradził bym sobie kupił zestaw LED na allegro. Tak wiec stwierdziłem że dolutuje takiej samej wielkości blaszkę tam gdzie się ułamała i kupie zestaw LED tylko pytanie do was jaki polecacie zestaw http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... nge_view=1 bo wybór jest bardzo duży :) kusza mnie te d-rash chyba ze to tylko ściema. Jakie wy polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten link jest jakiś nie halo co podałeś, nie wiem co to znaczy zestaw LED, ja w lampkach podświetlenia tablicy z tyłu mam po 1 żarówce rurkowej, kupiłem LED zwykłe (nie SMD) 36mm i jest ok, świecą w sam raz, nie za mocno nie za słabo (jak świeci za mocno to też nie jest dobrze bo dla mnie jak oświetlenie tablicy wali po oczach to jest to wkurzające)

więc mogę polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/led-do-rejestracji-audi-a3-s3-a4-s4-a6-s6-a8-s8-q7-i1906983796.html

ja mam ten zestaw nie ma błędu na fis, ładnie świeci białym światłem na całą tablice anie tak jak w przypadku zwykłych żaróek ledowych punktowo, pół roku działa, zresztą na to jest gwarancja, polecam :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam 2x rurka led po 36mm i nie mam zadnej czarnej plamy noca ; ) mim zdaniem miedzy rurka 9Led taka jaka mam za 9zl sztuka nie widzie roznicy miedzy lampkami jak u kolegi wyzej z linku ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 2 rurki ledowe 36mm świecą elegancko, fajne jasne światło, nikogo z tyłu na pewno nie razi. Zdjęciem się tego nie da opisać bo wiadomo że aparaty różnie reagują na światło, dlatego bym się nie sugerował zdjęciem powyżej, najlepiej zobaczyć na żywo. Kup sobie 2 takie rurki, dużo nie kosztują, a uwierz że żałował nie będziesz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, aparatem nie złapie się prawdziwego efektu, zwykłe rurki LED nadają się w sam raz do podświetlenia tablicy! oczywiście w białym kolorze tylko i wyłącznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem żarówki ledowe rurkowe do podświetlania tablicy i uwieżcie że takiego efektu nie da się uzyskać jak na tej lampce z linku :gwizdanie:, oczywiście nie namawiam, ale po wielu próbach wreszcie jestem zadowolony z efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dajcie link do takiej rurki na allegro :hi:

http://allegro.pl/zarowki-rurkowe-rurki-c5w-6-led-smd-36mm-i1883999040.html

Przykładowe :P ale po co kupować na allegro? Podjedź do miasta i idź do jakiegoś sklepu tuningowego albo elektronicznego i będziesz miał tego peeełno, jest tego w sklepach mnóstwo :hi: kupisz, założysz, jak ci się nie spodoba to oddasz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dajcie link do takiej rurki na allegro :hi:

Krolu w K-ach przy Spodku (z tyłu) jest sklep elektroniczny i są tam takie LEDY - do wyboru do koloru. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma do b5 takiej lampki oryginalnej led jak dałeś link przedchwilą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a testowal moze juz ktos to w B7 ??? napisalem do goscia co bledem zarowki to napisal ze moze sie pojawiac wiec nie wiem co to za pierdolenie ze to oryginal jak bledy moga byc :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma takie, pasują P&P ale pojawia się błąd spalonej żarówki i trzeba dołożyć rezystor, poczytaj sobie ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-montaz-ledowego-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-a5-b8-227211/, a wszystkiego się dowiesz.

to ze mozna rezac z rezystorem to wiem od 2 lat , nie o to chodzi , gosc pisze ze sa to lampki oryginalne pod b7 miedzy innymi , dla mnie jak cos jest oryginalne to ne wymaga rezania i tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...