Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No cacy avant...

Brak reli jak kiedys u mnie.

strasznie podoba mi sie ten paten z siedziskiem

mam 189 cm wzrostu i jest ono zdecydowanie za krotkie

szkoda ze u siebie nie moge go tak wyciagnac...

mam 199cm wzr. i nawet te fotele nie pomogą :tongue4: a tym bardziej ta cisnota wnętrza :kwasny:

Opublikowano

No cacy avant...

Brak reli jak kiedys u mnie.

strasznie podoba mi sie ten paten z siedziskiem

mam 189 cm wzrostu i jest ono zdecydowanie za krotkie

szkoda ze u siebie nie moge go tak wyciagnac...

mam 199cm wzr. i nawet te fotele nie pomogą :tongue4: a tym bardziej ta cisnota wnętrza :kwasny:

mogles nie pisac o tej ciasnocie :tongue4::wallbash: ja juz sie przyzwyczajam powoli z przesiadki z lagunyII na a4 a tu znowu powrot myslami do dwanych czasow jakie tamto bylo cacy wygodne :cool::polew:

Opublikowano
  • Autor

No cacy avant...

Brak reli jak kiedys u mnie.

strasznie podoba mi sie ten paten z siedziskiem

mam 189 cm wzrostu i jest ono zdecydowanie za krotkie

szkoda ze u siebie nie moge go tak wyciagnac...

mam 199cm wzr. i nawet te fotele nie pomogą :tongue4: a tym bardziej ta cisnota wnętrza :kwasny:

mogles nie pisac o tej ciasnocie :tongue4::wallbash: ja juz sie przyzwyczajam powoli z przesiadki z lagunyII na a4 a tu znowu powrot myslami do dwanych czasow jakie tamto bylo cacy wygodne :cool::polew:

no na to juz muszę zareagować :gwizdanie: laguna też miałem nawet nową,dużo miejsca OK ale ta deska która rano czeszczy....daj spokój i te Francuskie konie 120 ??? :polew: :polew:

Oczywiście A4 jest mniejsze ,ale ma swój charakter i klimat,miło się w nim czujesz a nie...

jak mało miejsca proponuję A6 lub.... :)

wana :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No :th: :th: :th: waski ten zderzak s linie to wypas :naughty::kox: super wygląda :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Kilka nowych zdjęć autor SOKÓŁ dzięki

Opublikowano

No teraz to masz fotki :good: widzę że kier. od TT s line nowa :good::kox: super wygląda :good: fele tysz :decayed:

Opublikowano

kiera kozak ... :kox:

RNS-E bedzie ?

Opublikowano

no Sokół szaleje fotki kozaczek, jak i cala furka, zaje... fajnie wyglada na tym s-line-e no i felgi pieknie uzupełniają całość... :good: pozazdrościć :embarrassed:

Opublikowano

felgi i ten kolor teraz super wspolgraja ze soba :good: jedyne co kiera mi jakos nie pasi nie wiem czemu :gwizdanie:

Opublikowano

CUDO!!! :shocked:

Opublikowano

no ładna furka WASKI , a miałes moja zgode na umieszczanie publiczne wizerunku mojej Audiki :mysli: :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

A dlaczego Twoja jest pierwsza :gwizdanie: :gwizdanie: a moja z tyłu :wallbash:

Opublikowano

no fura zajebiaszcza a ten kolorek :gwizdanie: :notworthy::good:

Opublikowano

jest kocur, nie ma co :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bez Twojej pomocy to by szara myszka była :)

Opublikowano

właśnie... Robert a RNS-E montujesz? czy to już koniec modów? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

właśnie... Robert a RNS-E montujesz? czy to już koniec modów? :naughty:

chętnie tylko kasa :evil: ale

TO NIE KONIEC :)

Opublikowano

Bardzo ladnie.. :good:

Nic dodac nic ujac.. I kto mowil ze avant musi miec relingi..?

waskipl trzymaj tak dalej.. :good::)

Opublikowano

avancik cudo :)widziałem na żywca , a co do zdjec to kolega sokolnh robi za***ista robote :good:

Opublikowano

cos mi sie zdaje ze jak fundusze pozwola to takie felgi sobie sprawie :kox:

ladnie graja z ta sylwetka :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.