Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bunia Wąskiego ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piękna fura :kox: :kox: :kox: na żywca jeszcz lepiej wygląda :good:

WASKI :kox: :kox:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2008, 08:52 _________________________________________________A kiera :banan1:

Opublikowano

Fajny Avant, jaki masz zawias ? S-Line? czy inny?

Opublikowano
  • Autor

Orginał S-line 1BV :)

Opublikowano

Extra się prezentuje ta twoja B6tka.

Siemka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Piękne A4 jedno z piękniejszych jakie widziałem :kox: na żywo robi niesamowite wrażenie :good: i ta przepiękna kierownica :shocked:

Jakie mody jeszcze masz zamiar zrobić :gwizdanie:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piękne A4 jedno z piękniejszych jakie widziałem :kox: na żywo robi niesamowite wrażenie :good: i ta przepiękna kierownica :shocked:

Jakie mody jeszcze masz zamiar zrobić :gwizdanie:

Mało widziałeś :gwizdanie: a moja :mysli:

Wąski jakie mody czy już płynie RS4 :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie płynie ale :gwizdanie:

Opublikowano

jedna z piękniejszych B6 tek na forum graty ! :cool1:

Opublikowano
  • Autor

jedna z piękniejszych B6 tek na forum graty ! :cool1:

przeciętna :gwizdanie:

dziekuję :wink4:

Opublikowano

jedna z piękniejszych B6 tek na forum graty ! :cool1:

przeciętna :gwizdanie:

dziekuję :wink4:

wcale nie przeciętna ...pewnie na żywo wygląda jeszcze kąśliwiej.. :kox:

Opublikowano
  • Autor

:) tak się zastanawiam jakie mody jeszcze można zrobić :gwizdanie: a może składać na nowe .....[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 13:04_________________________________________________

jedna z piękniejszych B6 tek na forum graty ! :cool1:

przeciętna :gwizdanie:

dziekuję :wink4:

wcale nie przeciętna ...pewnie na żywo wygląda jeszcze kąśliwiej.. :kox:

Opublikowano

a co planujesz jakiąś zmiane auta? Masz już na tyle dopracowaną swoją B6 tkę że ciężko Ci coś doradzać a jak zmienisz na B7 lub B8 to już sobie wyobrażm jak się seria zmieni nie do poznania....

Opublikowano
  • Autor

I tu jest problem czy czekać na B8 lub mocne B7 :gwizdanie: :gwizdanie: ale lubię jak coś jest MOJEGO a nie fabryczne.

Ciągle myślę :gwizdanie:

Opublikowano

Robert , kup B8 i rezaj :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Robert , kup B8 i rezaj :gwizdanie:

Ostatnio jeździłem taką ,ale nie widzę dużych modyfikacji :evil:

Opublikowano

no tak jest jak się pojeździ super wypasem...

kup golasa i rezaj :naughty:

Opublikowano

I tu jest problem czy czekać na B8 lub mocne B7 :gwizdanie: :gwizdanie: ale lubię jak coś jest MOJEGO a nie fabryczne.

Ciągle myślę :gwizdanie:

B8 jest piękne B7 tez sam jeżdże wiec nie bede krytykował z Twoimi modami każde z nich będzie miód malina, ale jak masz kaski trochę luźnej to B8 :hi::good:

Opublikowano
  • Autor

Myślę nad RS4 :) tylko nie mam akurat możliwości pojedzenia takim .Nik z znajomych nie ma.I nie wiem czy spełni moje

oczekiwania i marzenia :)

Opublikowano

pewnie 4.8 do setki 420km musi spełnic kazdego marzenie....

Opublikowano

pewnie 4.8 do setki 420km musi spełnic kazdego marzenie....

hehehe - nie bardzo... - Poziu ma na ten temat inne zdanie :gwizdanie: - gdzieś kiedyś napisał że RS4 nie jedzie... - zniszczył moje marzenia jednym zdaniem :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.