Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] X BOX 360 4Gb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chłopaki w carefurze jest promocja na xbox 360 4gb za 600zl tylko z 1 padem , czy sie oplaca ? po co jest np 80gb pojemnosci w konsoli , skoro gry sa na plytach i chyba nie trzeba nic instalowac ?

Opublikowano

save

Opublikowano

Tak jak kolega wyzej napisal i np. jesli masz go podlaczonego do neta to jest mozliwosc pobrania demonstracyjnych wersji przed premierowych gier i takie tam inne

Opublikowano
  • Autor

a oplaca sie tego xboxa za 600zl ?

Opublikowano

dysk 4gb jest bes sęsu

Opublikowano

dysk 4gb jest bes sęsu

:polew::kox:

Opublikowano

Chłopaki w carefurze jest promocja na xbox 360 4gb za 600zl tylko z 1 padem , czy sie oplaca ? po co jest np 80gb pojemnosci w konsoli , skoro gry sa na plytach i chyba nie trzeba nic instalowac ?

Absolutnie nie pakuj się w konsole z tak małym dyskiem :gwizdanie:

ODRADZAM

Opublikowano
  • Autor

i wszystko jasne :D dzieki chlopaki na tym forum to o wszystko mozna pytac i dlatego tak je lubie :D

Opublikowano

na dysk mozesz zrzucic kazda gre , przez to bedą krótsze loadingi. no i jak masz skoksowana konsole to czytnik nie dostaje po pi..dzie.

Im wiekszy dysk tym lepiej , ogólnie za tą cene to bardzo sie opłaca :good:

Opublikowano

a czy w X-Pudle można zmienić dysk??

Opublikowano

i wszystko jasne :D dzieki chlopaki na tym forum to o wszystko mozna pytac i dlatego tak je lubie :D

Ja też chce kupic xboxa pomimo iz mam PS3 ale dla samej Forzy 4 warto... ale chyba poszukam uzywki z dużym dyskiem niż nówke z tak małym 4GB...

Opublikowano

a czy w X-Pudle można zmienić dysk??

nie jestem na 100% pewny ale wydaje mi sie ze mozna

Opublikowano

Mozna :wink4:

Opublikowano

Mozna :wink4:

A ile kosztuje taka przyjemnośc ??? Jest ktos kto wymieniał i może podac jakies konkretne info... :gwizdanie:

Opublikowano

Ja moge Ci sprzedać mój za 400zł i dysk jest 40gb czy 60 - juz nie pamietam.

Opublikowano

Ja moge Ci sprzedać mój za 400zł i dysk jest 40gb czy 60 - juz nie pamietam.

Jak dajesz na raty to biore ... :decayed:

Opublikowano

wez nie dziaduj :wink4:

Sprzedaj koło zapasowe od audi i już masz :naughty:

aaa ale Ty audi nie masz :wink4:

Opublikowano

wez nie dziaduj :wink4:

Sprzedaj koło zapasowe od audi i już masz :naughty:

aaa ale Ty audi nie masz :wink4:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja moge Ci sprzedać mój za 400zł i dysk jest 40gb czy 60 - juz nie pamietam.

ale Ty masz stara generacje konsoli, a on moze kupic nowa (czarny slim).

w starej generacji dysk sie poprostus odpina w sekunde (jest z boku konsoli), w tej nowej juz nie ma takiej opcji... chyba, ze mozna rozebrac i latwo sie dostac :mysli:

Opublikowano

Niby stara ale to juz ta co niby sie nie psuje. 2009r, mało uzywana, lezala w magazynie - przepadek mienia hehe

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.