Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKE] Problemy z telepaniem budą


virus31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temat rzeka zapewne i nie raz już poruszany ale nic konkretnego nie znalazłem.

Od kilku dni mam dziwny objaw w swojej a4. Jak na luzie podniosę lekko gaz do 1000 obrotów to zaczyna cała buda wibrować. Wyższe obroty i jest ok. Jak jadę to tak od 1600 do 2400 na 2 biegu rez zaczyna sie wibracja. ostatnio na trasie jak jechałem na 5 tak koło 1600obr i potem pedał w podłogę to tak zatelepało buda że aż sie przeraziłem że coś sie rozpada. nie ma różnicy czy zimny czy ciepły. A jest jeszcze gorzej jak trafie na nawet lekkie wzniesienie, to juz na 5 nie wjadę tylko na 4 i wyższe obroty ? Czy to może być juz umarły dwumas ?

Na wolnych obrotach jak lekko docisnę sprzęgło to da sie wyczuć lekkie bicie pod noga, buda tez w tym samym rytmie wibruje a gałka od biegów skacze.

Jak to szybko zdiagnozować. Dopisze ze mam juz "wirusa" więc jest troche więcej koni i newtonów niż seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień pod silnikiem i pod skrzynią... bedziesz miał problem z głowy.... jeżeli masz wiruska to i pewnie trochę szybciej jeżdziłeś, szybciej zmieniałeś biegi więc i mogłeś naruszyc poduchy pod skrzynią, Ale osobiście wymieniłbym wszytsko czyli pod skrzynią i pod silnikiem... tak dla pewności i żeby miec spowrotem słodkie sny w nocy....

pozdrawiam.... i pamietaj wibracje budy... to serio wina poduszek w każdym aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień pod silnikiem i pod skrzynią... bedziesz miał problem z głowy.... jeżeli masz wiruska to i pewnie trochę szybciej jeżdziłeś, szybciej zmieniałeś biegi więc i mogłeś naruszyc poduchy pod skrzynią, Ale osobiście wymieniłbym wszytsko czyli pod skrzynią i pod silnikiem... tak dla pewności i żeby miec spowrotem słodkie sny w nocy....

pozdrawiam.... i pamietaj wibracje budy... to serio wina poduszek w każdym aucie

A ma ktos może numery z ETKI. szukam w niej ale za chole... nie moge znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...