Treść opublikowana przez michwr
-
Brak mocy, wykres z hamowni
nie chce cie straszyć ale miałem to samo tylko w Outlanderze. powodem były pompowtryski. z kompa wszystko było ok, ale fizycznie to brakowało paliwa. depnij na maxa jak dymu nie będzie za tobą to masz odpowiedz wyjac, przetestować, ew wyczyscici lub wymienić
-
Dobrzy chiptunerzy
a ja polecam durasoft.pl. byłem, zrobiłem NIE POLECAM ECUSOFT.PL !!! 4 auto mam zrobione, wiem co mowie
-
3.0 TDI za i przeciw, róznice miedzy 2.7 TDI
górne napinacze można wymienić bez wyciągania silnika, było to już na forum. a co do przybywającego oleju, to oczywiście, że może być inna przyczyna u mnie jednak obstawiam dpf-a. silnik przeszedł pełną diagnostykę w bosch-u i stwierdzono, że wszystko gra. jakiś czas temu słynna była u nas historia pewnej hondy, która zapaliła się na expresówce właśnie przez olej pół na pół z paliwem, kolejna słynna historia to 3 spalone mercedesy na kanale w serwisie- na podnośniku włączył serwisant dopalanie dpf-a i zapalił się jeden a od niego 2 inne i w efekcie spalił się serwis i 3 auta.
-
Dobrzy chiptunerzy
i dokładnie właśnie tak bym zrobił
-
Z podpiętym przepływomierzem dymi z odpiętym jak ręką odjął
a to może przepływka inna niż ma być?
-
Dobrzy chiptunerzy
a ja popieram wk... kolege i powiem: Łaski bzzz. koleś już pewnie wali masówkę i się nie szczypie. na forach ma darmową reklamę bo kilku kolesi na zachętę fajnie potraktował wiec biznes się bez kosztów kręci.
-
3.0 TDI za i przeciw, róznice miedzy 2.7 TDI
mam 3.0 BKN 204KM i powiem: SUPER. z minusów to: napinacze rozrządu ( które lubią dzwonić przy odpalaniu ), DPF, który rozrzedza olej w silniku, ( ja co jakiś czas odsysam do min i dolewam litra), za cienkie hamulce w serii ( ale to tylko moja ocena, inni mówią, że jest git- mi przy hardcorowej jeździe się paliły już nie raz) plusy: V6 piękne brzmienie, mnóstwo mocy i momentu, niskie spalanie ( u mnie min: 7,4 średnio: 8,5 - 9,0 max: ??), fajny zawias, polecam
-
Z podpiętym przepływomierzem dymi z odpiętym jak ręką odjął
a ja bym obstawił na fabrycznie zrypaną przepływke. miałem taki przypadek w poprzednim passacie. po wym. i jakimś może miesiącu strasznie dymiło auto. vag błedu nie pokazał, a zamieniłem z drugiego auta na chwile i było jak fabryka. sprawdz moze taka wer. pozdrawiam
-
Problem z DPF w Audi A4 B7 1.9TDI
no to jest normalne po wycince. dpf ma właśnie powodować że dyma nie puszcza
-
moje 3.0 tdi BKN
a już wymieniałem zderzak trza wyjąć, tylko DRL można swobodnie zmienić a tak to masakra. no ale świecić to to świeci
-
moje 3.0 tdi BKN
q z grila ktoś zap.... wiem, że muszę go uzupełnić tylko nie wiem czy znowu q czy sline?? z tyłu s-ka to oryginalna instalacja AUDI i też mam wątpliwości czy powinna być, ale jak już mam to niech se świeci. gość z audi twierdzi, że niby ma być. heble większe to podstawa, seria się sprawdza ale tylko na chwile.
-
Usunięcie filtra DPF, a kontrola policji, przegląd techniczny itp.
ale gadacie głupoty !!! auto bez DPF kopci jak każdy diesel i to na drodze gliniażowi wystarczy by cie zatrzymać i skierować na badanie. a pomyśl co by było jakbyś z rodzinką na wakacje jechał i np. w Austrii gliniaż ci mówi że masz lawete.
-
Problem z DPF w Audi A4 B7 1.9TDI
jedna ważna rzecz, jak sobie usuniesz DPF to wyjeździe na zachód możesz zapomnieć. policjanty tylko czekają na takie przeróbki. laweta i niemały mandat na 100%. auto czyści DPF w stały ustalony harmonogram ( co jakiś czas lub ilość przejechanych km.) polecam środki do mycia DPF. operacja nie zbyt skomplikowana nie licząc wyjęcia DPF. ew. można dolać do paliwa dodatek.
-
[ALL] Sposoby na pozbycie się brzydkiego zapachu w aucie (papierosów)
kupiełm peugeota partnera do firmy po budowlańcach. w środku to nie był zapach papierosów ale popielniczki fotele nie niebieskie ale czarne, wzoru materiału nie było widać, totalna masakra. oddałem auto do myjni na cały dzień. 200pln i jest nówka. środek cały, szyby z naklejek, silnik, podwozie. po 3 miesiącach jest dalej jak nówka. polecam
-
Dobry środek do czyszczenia nie konserwacji skóry
woda+ szare mydło a następnie mleczko sonaxa mydło umyje idealnie wszystko a mleczko dopieści resztę i nada miękkości skórze. zapach tez powróci. sam tak robię i efekt super. polecam sonax jest spoko i tani
-
moje 3.0 tdi BKN
powiem tak. znaczek miał taka sama przygodę jak twoje dekielki i nie ma miejsca na znaczek bo był na klipsach a nie klejony
-
moje 3.0 tdi BKN
no raczej nie, a dlaczego nie oryginalny?? no i jak je zabezpieczyłeś??
-
moje 3.0 tdi BKN
a oto moje A4 rok 2005, 3,0 tdi BKN 204 KM, quattro, przebieg na dziś 227 000, co mam: alu lato 17" dunlop sp sport maxx alu zima 16" dunlop sp winter sport 3D lusterka składane i grzane vebasto na pilota org.audi " klima " postojowa na pilota org. audi ( przewietrzanie ) czarna podsufitka, dywaniki welur- lato ( org. ) gumy na zime ( org . ) listwy progowe Sline, listwy zewnętrzne Sline, szczotkowane alu listwy wraz z popielniczkami i ramką dźwigni zm. biegów elektryka w szybach wszystkich kolorowy Fis tempomat RNS-E ( pl ) +SDS+Bluetooth+BOSE+zmieniarka skóra kubełki siatki na plecach siedzeń szuflady pod siedzeniami kierownica multifunkcyjna ( 3 ramiona, skóra dziurkowana + znaczek Sline) tel w podłokietniku ( a raczej podstawka ) gałka zmiany biegów - stal szczotkowana Biksenon skrętny+ DRL podgrzewane fotele - przód czujniki parkowania tył halogeny CB Yosan 120 pro + TTI ML no i dla syna fotelik chico Xpace czarny plusz co zrobiłem: wkład filtra KN tarcze+klocki przód TRW ( nie dają rady przy extremum palą się jak ta lala ) tarcze+klocki tył TRW ( nie jest źle ) oczywiście oleje, płyny, filtry ( wszystkie ) serwis klimy.... plany: tarcze klocki przód i tył - OBOWIĄZKOWO program 18" ledy do DRL i halogenów póki co to tyle
-
[ALL B7] Sportowy wkład filtra powietrza firmy KN - opinie ?
A ja właśnie wstawiłem sobie wkład KN, coś takiego: http://e-filtry.net/pl/33-2209-kn-filtr-powietrza.html i widzę, że szybciej silnik wkręca się na obroty, póki co to super. POLECAM
-
[B5 AEB] Please help. Gdzie kupic tlumik do Quattro?
sprawdż tutaj http://new.ulter.com.pl/ kumplowi do bmki zrobili na zamówienie. podjechał, pomierzyli i zrobili
-
[B7 BKE] Problemy z telepaniem budą
ja bym stawiał na poduszki
-
Karta SD w Navigation plus
z tego co ja testowałe m to czyta tylko ddo wielkości 2GB
-
[ALL B7] MMI - białe menu
to nie będę dzięki za info
-
[ALL B7] MMI - białe menu
Cześć Odkryłem ( ale pewnie dla wielu to nie nowość ) białe menu w MMI; trzymając górny lewy przez około 10 s, następnie prawy górny przez 10 s pojawia się " białe menu " z milionem różnych funkcji / informacji, wiecie do czego to i czy coś można z tym zrobić?? a może ktoś ma jakiś opis?
-
[ALL B7] 3.0 TDI 204KM w A4 B7 - opinie
popieram kolegę " ono " też mam takiego z manualem, kupiłem z przebiegiem prawie 200 000 i jest pięknie. do tej pory zrobiłem jakieś 8000. napinacze? tak grają poki co to luza z tym se daje zrobie jak bede mial kase bo nie licze na to ze sie posypia, postow w tym temacie jest chyba z milion w tym jeden ktory mowi ze byl jkis przeskok, no i sie zaczela schiza. spalanie w miscie z klimą ok 8 poza miastem 7, zima 8-10. to fakt trza miec wiecej kasy na utrzymanie takiego auta ale fan jest nieprzecietny JEDNYM SLOWEM POLECAM