Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Please help. Gdzie kupic tlumik do Quattro?


papacorleone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dopadl mnie nieco niespodziewany problem. Zawsze wydawalo mi sie, ze kupno tlumika to pryszcz, bo w koncu troche sie tego wymienia. Blad. Juz u dwoch hurtownikow zamowilem tlumik do mojej quattrowki i za kazdym razem to nie byl ten, pomimo wyraznego zaznaczenia, ze chodzi o quattro. Obaj doszli do wnisku, ze zarowno Asmet jak i Besal poprostu nie produkuja tlumikow do tego modelu. 1,8T, Quattro, 150KM, 1995. Tlumiki, ktore mi proponuja sa walcowate i maja wyjscie z przodu, natomiast moj jest plaski i ma wyjscie z boku. Fachman powiedzial, ze nawet gdyby chcial go przerobic to ze wzgledu na przednie wyjscie, nie bedzie mial wystarczajaco miejsca, zeby dopasowac rure. Facet zastanawia sie wlasnie, zeby dopasowac cos z Fiata, Peugeota lub czegos innego. Czy to oznacza, ze nie ma zadnych szans na cos co pasuje do mojego auta bez wiekszych przerobek? Jezeli macie dobre namiary na kogos kto pomoze to bardzo poprosze. Najlepiej okolice Gliwic lub Katowic. Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup uzywke od S4 w dobrym stanie, dzwiek ci sie minimalnie polepszy + bedziesz mial ladne szersze koncowki wydechu w chromie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz to mam tłumik końcowy ze swojego A4 Quattro do sprzedania, tłumik jest w bdb stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...