Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Co wymienic przed wirusowaniem?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam od niedawna jestem posiadaczem b6 1.8t avj 150 km wczesniej mialem b5 1.8t aeb 187km na gazie BRC bylem bardzo zadowolony . teraz mam instalacjie gazowa z ktorej nie jestem zadowolony raz ze duzo pali bo w granicach 17 l w trasie przy 90km /h 2 roznie pokazuje poziom gazu w butli czuje roznice w mocy . i zauwalylem ze podczas jazdy na gazie pali rowniez paliwo .

Moje pytanie brzmi co tutaj zmienic zeby bylo oki dodam ze auto po zimie idzie do wirusowania .data zakladania gazu to 16.06.2011

13112011426.jpg

Opublikowano

Wtryski do zmiany bo waldki :thumbdown: reduktor też nie jest dobry

Opublikowano

wtryski to śmietnik a reduktor nie do turbo proponuje założyć wtryski Hana i jakiś pożądany reduktor tylko tu nic nie polecę bo niema za dużego wyboru bez skutków ubocznych np 2x magic III ale po pewnym czasie puszczają gaz do płynu w skorpionach pływa ciśnienie 2 razy AC R01 (tez pływa ciśnienie, podobno jest to poprawione tylko gdzie znaleźć poprawiony reduktor powinien mieć wylot gazu 12mm stare mają 16mm)

Opublikowano

wtryski to śmietnik a reduktor nie do turbo proponuje założyć wtryski Hana i jakiś pożądany reduktor tylko tu nic nie polecę bo niema za dużego wyboru bez skutków ubocznych np 2x magic III ale po pewnym czasie puszczają gaz do płynu w skorpionach pływa ciśnienie 2 razy AC R01 (tez pływa ciśnienie, podobno jest to poprawione tylko gdzie znaleźć poprawiony reduktor powinien mieć wylot gazu 12mm stare mają 16mm)

co do " puszczania baków " przez magic III sprawa została rozwiązana - podobno - wymiana uszczelki na bardziej odporną na temperaturę i ciśnie. Wiecej na lpg.forum, poszukaj watków SebastianS o dłubie zajebiaście w magicach :gwizdanie:

Opublikowano

wiem o tym ale to musisz zrobić sam :tongue4: omijając gwarancje i tak dalej tak samo jak wyjmowanie oringów z tłoczka żeby poprawić czułość na pedał gazu sam miałem Magic III w silniku 2.8 193km i tak wszystko bylo zmodyfikowane ze jedna sztuka na pojedynczym wyjściu dźwigała ten motor generalnie ma za***iście dobra termikę bije wszystkich na głowę.

Opublikowano

ja mam reduktor scorpion GT + megici i prócz tego że wtryski się zapychają to jest ok. (David zapytaj Nosba- on Ci wszytko założy i ustawi jak powinno- mi pali tyle samo co Pb i moc jest odpowiednia)

Opublikowano
  • Autor

jutro odbieram auto od mechanika robiony byl rozrzad wymienie jeszce olej swiece przeplywke, dv pomysle troche czy pakowac ko4 i wtedy odezwie sie do nosba ........jak chcialem kupic twoja b6 to niechaciales sprzedac a teraz wisi na allegro :kwasny:

Opublikowano

jutro odbieram auto od mechanika robiony byl rozrzad wymienie jeszce olej swiece przeplywke, dv pomysle troche czy pakowac ko4 i wtedy odezwie sie do nosba ........jak chcialem kupic twoja b6 to niechaciales sprzedac a teraz wisi na allegro :kwasny:

już nie :> (znowu chwilowo mnie poje... )

a poza w klubie trochę strach go sprzedać bo nie wiadomo co kiedy się zepsuje :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.