Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprzedaż nie przerejstrowanego samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Taka sytuacja.... kupuje dzis samochod......

Jezdze nim hm tydzien czasu.... nie przerejstrowalem jeszcze i nie oplacilem skarbowego.....

Nastala okazja sprzedania go drozej sasiadowi :mysli:

Czy da rade cos takiego aby przeszlo?

Czy musze wzbogacic i tak panstwo?

Czy wystarczy ze spisze z sasiadem umowe kupna sprzedazy oraz dam mu ksero umowy miedzy mna a facetem od ktorego kupilem ja? :mysli: :mysli: :mysli:

dodam iz samochod ma ponad 15 lat :hi:

Opublikowano

jezeli kupiles od osoby prywatnej i koszt auta ponad 1000zł to musisz zapłacic 2% podatku, spisujesz umowe sprzedazy i dajesz xero umowy kupna

Opublikowano

umowę kupna dajesz oryginał ,sobie zostawiasz xero :hi: na zapłacenie podatku masz dwa tygodnie

Opublikowano

A zarobisz jak bedziesz musiał jeszcze doliczyć te 2% podatku? Może pokombinuj w tym kierunku że spiszesz umowe stary właściciel-nowy właściciel(sąsiad) wtedy Ciebie ominie ten podatek :naughty:

Opublikowano

zapomnieliscie o popdatku od wzbogacenia, 19%

Opublikowano

jak sprzeda za kwotę ta co kupił lub mniejsza ,to nie zapłaci 19% :hi:

Opublikowano
  • Autor

hm... zawsze mozna pokombinowac kwotami na umowach... nie pomyslalem o tym podatku ale co to ma z tym wspolnego? :mysli:

pytam bo nie wiem co i jak a chce w miare legalnie sprawe zalatwic. przyklad z sasiadem bym czysto teoretycznym.

Opublikowano

hm... zawsze mozna pokombinowac kwotami na umowach... nie pomyslalem o tym podatku ale co to ma z tym wspolnego? :mysli:

pytam bo nie wiem co i jak a chce w miare legalnie sprawe zalatwic. przyklad z sasiadem bym czysto teoretycznym.

A ja tak napisałem żeby było zrozumiale. Pamiętam jak kiedys tak robili na giełdach. Kupili malucha za pewna kwote i zaraz wystawili swoja cene (oczywiście wiekszą) a jak sprzedali to pisali umowe z tym kolesiem co przyjechał autem i z tym co nim odjedzie.

Omija to wszystkie podatki :naughty: i tak te **** maja za duzo :wallbash:

Opublikowano

dobra ale jak sie kupuje auto z komisu to chyba wszystkie opłaty pokrywa komis przez F-vat marża ? i można gonić dalej za cenę z faktury bez opłat. Jeżeli się mylę to mnie poprawcie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.