Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Nowa, czy regenerowana uzywka??????


Pikuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule.

Czy turbina z aukcji jest naprawde nowa, czy tylko tka ladnie zregenerowana??

Moze jest jakis sposob, ze da sie okreslic jej stan??

http://moto.allegro.pl/item325637351_turbosprezarka_nowa_turbina_turbo_vw_tdi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niedawno kupilem do AFN i mialem watpliwosci ,bo od czesci ssacej srubki dziwnie wygladaly jakby ktos ja odkrecal,a same turbo bylo porysowane jakby ktos szlifierka po czaesci ssacej przejechal,wiec rozebralem calosc ssaca i wydechowa i powiem ze niemam pojecia czy potrafia tak wyczyscic dokladnie przy regeneracji bo wszystko bylo lsniace i nowiutkie,gwinty w srodku gdzie wkreca sie sruby idealne,nienaruszone bez zadnych rys w srodkach takze mysle ze byla nowa(na logach pompowala idealnie)i narazie 3000tys.km i dalej jest idealnie,ale pewnosci na 100 nigdy niebedzie,takze raczej jak chcesz wiedziec na 100 to zostaje kupic i zaniesc do jakiegos turbiarza,oni powinni wiedziec[br]Dopisany: 10 Marzec 2008, 21:17 _________________________________________________choc byl post jakiegos kolegi co kupil turbo z allegro i nosil tam gdzie regen.turba i powiedzieli mu ze nowa jest kupil ja dosc tanio ok.1000 jak pamietam do 131ps chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy regenerowana wyglada jak nowa bo wszystko jest bardzo dobrze piaskowane :), a swoja droga ja regenerowalem i wydaje mi sie ze jak juz regenerowana to tylko naprawiac swoja i osobiscie sie z ta firma dogadywac co do warunkow naprawy i gwarancjii, ja na swoja dostalem 24 miesiace gwarancjii bez limitu kilometrow, wiec chyba w porzadku, no a autko chodzi jak szalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w kraju są może 3 firmy które dobrze regenerują turbosprężarki.Takie turbo jest wtedy jak nowe. Pamiętajcie proszę że turbo kręci się nawet ponad 200tyś razy na minutę więc wymaga to kosmicznej precyzji. Tak samo z urządzeniami które to robią. Ja polecam jednak poszukać dobrze a można i nówkę za dobre pieniądze dorwać. AWX , AHF bywają okazje że za 1200zł jest nowa sztuka nie śmigana... jeśli ktoś potrzebuje faktury, Bóg wie czego etc to wiadomo - zapraszamy do serwisu. Można jednak znaleźć nówki za naprawdę korzystne pieniądze. Ja ostatnio za swoją używkę po 30k przebiegu z 2005 roku od ARL-a zapłaciłem 1200zł a pompuje idealnie. Tuner mówi że jest jak nowa i trzyma jak nowa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale wy tu gadu gadu a nic na temat.

wedlug mnie jest to nowa turbina choćby ze wzgledu na nalepke na gruszce i farbe na lopatkach.

Ale Polak potrafi i nigdy do konca nie wiadomo. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś skontaktuj sie z kolega Iversonem on ostatnio rozmawial z kims o kupnie nowej do AWX za 1200 zl - miala pojsc przez Allegro - moze to ten sam koles co sprzedaje ta ktora ty jestes zainteresowany i sprawa bedzie jasna!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale wy tu gadu gadu a nic na temat.

wedlug mnie jest to nowa turbina choćby ze wzgledu na nalepke na gruszce i farbe na lopatkach.

Ale Polak potrafi i nigdy do konca nie wiadomo. :kox:

odezwij się do mnie tylko szybko na PW - podam Ci namiar na gościa sprzedającego nówki od AWX za 1190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nei chce od AWX-a bo to nei dla mnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...