Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaką sieć wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem klientem simplusa od ok 10lat, nigdy nie miałem czasu zaglądnąć w oferty innych sieci. Zawsze sumiennie doładowywałem telefon kartami pre paid by móc wykonywać połączenia czy pisać smsy.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad mixem czy abonamentem.

Drodzy koledzy jeśli orientujecie się w temacie telefonii, doradźcie mi jakiego wybrać operatora, nie koniecznie chodzi o PLUS.

Zwracając uwagę na:

- potrzebował bym 2,3 numery darmowe

- częściej telefonuję niż piszę smsy

- korzystam z interentu.

na doładowania tel. w miesiącu wydaję do 60zł i taki max abonament mógłbym wybrać

... i jeszcze jedno!

Jakie telefony polecacie?

Nigdy nie byłem posiadaczem innego tel aniżeli Nokia, obecnie n95 i n95 8gb

moj tel musi miec

dobry aparat min 5mpix

wifi

autofocus

w miare dobra baterie

czekam na informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz gotowca jeśli chodzi o Play:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=82366.0;highlight=play

Polecam jeśli nie zależy Ci na tym, że jak ktoś do Ciebie zadzwoni to będzie płacił trochę więcej niż do innych sieci typu orange, plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie chyba Play ma najlepszą ofertę na rynku, ale nie jest to idealna sieć. Dużo moich znajomych oraz moi rodzice są w Play. Często się zdarza, że jak np. dzwonie do nich to włącza się poczta, albo jest zwykły sygnał oczekiwania, a następnie włącza się poczta, po czym jak uda mi się do nich dodzwonić to mówią, że nic nie dzwoniło,a na następny dzień dostają sms'a od sieci, że ktoś do nich wczoraj dzwonił jak byli niedostępni, a wszyscy poruszają się raczej po centrum Krakowa, gdzie nie ma problemu z zasięgiem. Na początku myślałem, że to wina aparatu, ale odkąd wielu znajomych przeniosło się do Play to już nie ma złudzeń, że to wina sieci.

Ale myślę, że jeżeli nie jesteś jakimś mega biznesmenem dla którego jeden nieodebrany telefon to sprawa życia lub śmierci to PLAY będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie chyba Play ma najlepszą ofertę na rynku, ale nie jest to idealna sieć. Dużo moich znajomych oraz moi rodzice są w Play. Często się zdarza, że jak np. dzwonie do nich to włącza się poczta, albo jest zwykły sygnał oczekiwania, a następnie włącza się poczta, po czym jak uda mi się do nich dodzwonić to mówią, że nic nie dzwoniło,a na następny dzień dostają sms'a od sieci, że ktoś do nich wczoraj dzwonił jak byli niedostępni, a wszyscy poruszają się raczej po centrum Krakowa, gdzie nie ma problemu z zasięgiem. Na początku myślałem, że to wina aparatu, ale odkąd wielu znajomych przeniosło się do Play to już nie ma złudzeń, że to wina sieci.

Potwierdzam jest taki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś korzysta z Play, najlepiej zmienić w telefonie żeby korzystał z nadajników Plusa wtedy nie ma problemu z dodzwonieniem się do kogoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam play ma jak narazie najkorzystniejsza ofertę, na abo. Ja przeniosłem num na początku roku i mam abo w ofercie stan darmowy 69 a płacę 59zł. Kupa min, zasięg plusa, w miare tanie telefony, w play za darmo gadam

http://www.play.pl/pl/oferta/przejdz-do-play/play-abonament/super-stan-darmowy/index.html

Jeżeli zależy ci na tańszych fonach to poczekaj do poczatku grudnia wtedy zacznie sięboom przedświąteczny i promocje :evil:

Co do telefonu to poleciłbym ci nokię e52 ma wszystko co chcesz oprócz aparatu nie 5 a 3,2Mpix, ale zdjęcia i filmy robi dobre, dobra jest też motka milestone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...