Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Problem z odpalaniem


mceno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam audi od 4 miesięcy , miesiąc temu wymieniłem akumulator na nowy bo poprzedni się rozładował i go koniec trafił. Teraz nadeszły lekkie mrozu a moje auto odpala za 4-tym razem. Zaznaczam że codziennie jeżdże minimum 60 km. Nie mam pojęcia co się mogło stać. Pisze tutaj na tym dziale ponieważ chyba tuataj jest najbardziej odpowiednio, jeżeli nie to proszę mnie poprawić na przyszłość.

Liczę na pomoc koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Podepnij vaga zobacz czy masz jakies błedy. Przyczyn może być wiele. Kont wtrysku, swiece żarowe itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że tak zapytam co to jest ten vag? Dopiero tu zaczynam więc muszę się nauczyć troszkę pojęć .

No bo jak mi tamten akumulator padł to też stało mi się coś z obrotomierzami, a mianowicie gdy silnik jest zimny to ok działaja ale już się zagrzeje i po wyłączeniu silnika i ponownym powrocie do auta przypuśćmy po 5 minutach to zegary już nie działają. HM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vag to program diagnostyczny,potrzebujesz laptopa,kabel OBD2,program vag-com, wpinasz sie pod złacze diagnostyczne w aucie i wszystko staje sie łatwiejsze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alledrogo,wejdz na dział Diagnostyka VAG tam wszystkiego sie dowiesz, z tym odpalaniem za 4-tym razem to moze miec wpływ immobilizer, musisz podpiac vaga i zobaczyc czy beda jakies błedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo tego immobileisera to napisz kolego czy auto odpala a potem gasnie czy poprostu krecisz krecisz i d*pa nie zapala? Jak u mnie padal immo w audi to odpalalo mi na sekunde i moc spadala i gasl :P takze jezeli mu wogole nie odpala to raczej nie immo:P wedlug mnie :)ale najlepiej podpiac vaga i sprawa zalatwiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem masz na zimnym silniku?? czy jak rano pojedziesz a pózniej wieczorem odpalasz to tak samo masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...