Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Prośba o ocenę grupy 004


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zacznę od tego że zamiesciłem wątek w innym dziale w sprawie złego odpalania, auto po dłuższym postoju np po nocy ale tylko wtedy gdy temperatura jest dodatnia i swiece sie nie załączają rozrusznik kreci z 4 do 5 sekund zanim auto zapali potem jest ok http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228114.0 jeden z forumowiczów zasugerował że może być pompa przestawiona na rozrządzie i mam pytanie czy po tym logu grupa

004 http://vaglog.rtnet.pl/marcinkarpinski315_62809.html

image.jpg

Program_Manager_2011_10_20_16_57_08.jpg

można stwiedzić że mam ustawioną żle pompę na rozrządzie???? czy muszę zrobić jeszcze inne logi lub jedyne wyjście ozbebeszyć rozrząd???

Pytam dlatego że w mojej okolicy są tacy mechanicy że :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na ciepłym pali ok nawet jak auto zapalę rano po 5sekundach piłowania i zgasze zaraz po 10 sekundach to drugi raz pali juz ok

kąt wtrysku 49-53 jak załączą sie swiece pali ok prawie :confused4: bo troszkę dziwnie silnik chodzi lekko trzesie a po za tym ogólnie odgłos pracy silnika jest inny niż np pół roku temu trzesie troszke z początku i twrdo tez pracuje z początku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ECU wysterowuje na BTDC cos nie tak.Na cieplym dobrze pali??

Jaki kat wtrysku?

8 BTC to jest BS w starych ecu :)

kat wtr mowi o popr ustawieniu pompy wzgl walu, jak walek rozrz stoi to tylko organoleptycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ dawkę paliwa do 3.2mg, napewno pomoże.

Przy takiej dawce jak u ciebie (4.6) też musiałem dłużej kręcić

VAG, silnik, login (12233), adaptacje 01, zwiększaj wartość aż dojdziesz do 3.2mg, Jeśli braknie ci zakresu, do przestaw nastawnik w kierunku do tyłu auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01 to dawka paliwa na wolnych obrotach, zwiększ do 3,2

05 to dawka startowa, zwiększ maksymalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...