Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o ocenę grupy 004

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zacznę od tego że zamiesciłem wątek w innym dziale w sprawie złego odpalania, auto po dłuższym postoju np po nocy ale tylko wtedy gdy temperatura jest dodatnia i swiece sie nie załączają rozrusznik kreci z 4 do 5 sekund zanim auto zapali potem jest ok http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228114.0 jeden z forumowiczów zasugerował że może być pompa przestawiona na rozrządzie i mam pytanie czy po tym logu grupa

004 http://vaglog.rtnet.pl/marcinkarpinski315_62809.html

image.jpg

Program_Manager_2011_10_20_16_57_08.jpg

można stwiedzić że mam ustawioną żle pompę na rozrządzie???? czy muszę zrobić jeszcze inne logi lub jedyne wyjście ozbebeszyć rozrząd???

Pytam dlatego że w mojej okolicy są tacy mechanicy że :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :sick3: :sick3:

Opublikowano

ECU wysterowuje na BTDC cos nie tak.Na cieplym dobrze pali??

Jaki kat wtrysku?

Opublikowano
  • Autor

tak na ciepłym pali ok nawet jak auto zapalę rano po 5sekundach piłowania i zgasze zaraz po 10 sekundach to drugi raz pali juz ok

kąt wtrysku 49-53 jak załączą sie swiece pali ok prawie :confused4: bo troszkę dziwnie silnik chodzi lekko trzesie a po za tym ogólnie odgłos pracy silnika jest inny niż np pół roku temu trzesie troszke z początku i twrdo tez pracuje z początku

Opublikowano

No to jak kat wtrysku ok, to rozrzad ok.Sprawdz kompresje,slabe TDI jezeli bez swiec nie pali.

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki czyli rozrządu nie ruszam a jutro sprawdze kompresje :hi:

Opublikowano

ECU wysterowuje na BTDC cos nie tak.Na cieplym dobrze pali??

Jaki kat wtrysku?

8 BTC to jest BS w starych ecu :)

kat wtr mowi o popr ustawieniu pompy wzgl walu, jak walek rozrz stoi to tylko organoleptycznie

Opublikowano

zobacz na statyczny

Opublikowano

Zwiększ dawkę paliwa do 3.2mg, napewno pomoże.

Przy takiej dawce jak u ciebie (4.6) też musiałem dłużej kręcić

VAG, silnik, login (12233), adaptacje 01, zwiększaj wartość aż dojdziesz do 3.2mg, Jeśli braknie ci zakresu, do przestaw nastawnik w kierunku do tyłu auta

Opublikowano
  • Autor

hmmm dzięki dzis podłącze sie kabellkiem i zwiększe dawke tylko w adaptacja 01 a nie 5 ??????

Opublikowano

01 to dawka paliwa na wolnych obrotach, zwiększ do 3,2

05 to dawka startowa, zwiększ maksymalnie

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki wielkie ide zwiekszac :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.