Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Opornie zapala (1,9tdi 95r, 90kM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mam podrzucic jutro po południu do mechanika bo chce ja miec na rano zeby sam zobaczył objawy, tak że w środe pod wieczór napisze rezultat

<sorki za pisownie śpieszę się> :embarrassed:

Opublikowano

Kolego czekamy ,dawaj ten rezultat ,co ten mechanik ustalił....

Opublikowano

Widocznie mechanik jeszcze nie ustalił przyczyny :>

Opublikowano
  • Autor

Głupia sprawa hm zrobił coś nie mówiąc co i pieniędzy za to nie wział (tzn wział tylko za naprawę immo bo też zleciłem mu to przy okazji), powiedział że ma palic na dyk teraz i tak dzisiaj było (przy -7), ale jutro skocze do jego dobrego znajomego i go podpuszcze zeby zadzwonil sie dowiedziec, jedyne co zaUWAZYLEM TO WYCIEK POD FILTREM OLEJU KTOREGO RACZEJ WCZESNIEJ NIE BYLO,

Opublikowano

a ja nadal uważam ze po wymianie rozrządu nie ustawił kąta wtrysku :cool1:

więc dobrze wiedział co mu dolega ,poprawił kąt i teraz gada od pierwszego :wink4:

Opublikowano

Tak dla pewnośći zapytam kąt wtrysku sprawdza się na rozgrzanym silniku i na uruchomionym czy na zapłonie i na zimnym ,bo może ja żle sprawdzam u siebie . Na zapłonie mam 38 a na zapalonym 51-54

Opublikowano

Tak dla pewnośći zapytam kąt wtrysku sprawdza się na rozgrzanym silniku i na uruchomionym czy na zapłonie i na zimnym ,bo może ja żle sprawdzam u siebie . Na zapłonie mam 38 a na zapalonym 51-54

Na rozgrzanym 90*C i na odpalonym grupa 000 Basic Settings pozyja druga, jeśli masz 51-54 to jest prawidłowy . :good:
Opublikowano
  • Autor
a ja nadal uważam ze po wymianie rozrządu nie ustawił kąta wtrysku cool1

więc dobrze wiedział co mu dolega ,poprawił kąt i teraz gada od pierwszego wink4

Nie bo kolego rozrząd robiłem u innego a teraz pojechałem do elektronika, który pod względem elektronicznym nic nie stwierdził ale nie chciał mnie zostawić na lodzie i coś zrobił z filtrem oleju :no: co to nie powiedział (dodam,że olej wraz filtrem wymieniałem jakiś tysiąc temu)

Sumując auto pali na chwilę obecną więc temat uważam za zamknięty. A reszta wyjdzie przy -20 :)) :hi:

Opublikowano

Powiem Ci , ze ten mechanik jest gość, skoro Ci powiedział że coś z filtrem oleju zrobił i auto pali na dotyk :sarcastic::nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

Jak nie paliło a pali to coś zrobił tym bardziej ze kasy nie wział za to wiec nie bede jezdzil do niego i prosil powiedz no powiedz, dla mnie jest wazne ze przy -8 na strzala zapalil a wczesniej +5 i mial problemy

Opublikowano
:mysli: może coś było rozłączone jakaś wtyczka :mysli: ciekawe.........hmm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.