Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ciężko wchodzi 1 lub 2


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako ze widziałem taki temat ale nikt nie odpisywal to zaczne nowy, tez z tego powodu ze mój problem się troche rózni :)

Jadąc czasami autem stajac np gdzies i wrzucajac 1 to ciezko ona strasznie wchodzi badz nie wchodzi do konca. Zdarzyło mi się tez np ze bieg 1 mi wypadł. Wrzucając 1 przez 2 wszytko jest wporzadku. Czasami tez nie wchodzi mi bieg wsteczny. Kolejnym problemem jest np przy zmianie biegu z 1 na 2 gdy zrobie to szybko to ta 2 wchodzi dosc ciezko a gdy zrobie to powoli to jest wszystko wporzadku. Przy reszcie biegow nie mam problemow. Czasami wogole nie mozna wrzucic 1 i trzeba wrzucic na luz i puscic sprzegło. Dodam ze to audi a4 b5 rok 99. Auto miało wymienione sprzeglo razem z dociskiem. Gdzie tu tkwi problem? Synchronizatory ?

Auto ma dopiero 140 tys przebiegu takze dziwi mnie to gdyz poprzednia b5 miala nalatane 270 tys i nic sie nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zgaszonym nie, wszystko jest spoko, poduszki sa dobre bo sprawdzane a co do koła to mozliwe bo wiem ze to raczej robione było na szybko bo nawet kurw.... mi w lampie zarowke odwrotnie wlozyli i krzywo lampy z lewej strony wlozyli wyglada jakby bita była a nie mam czasu teego ustawiac:D

takze myslisz kolego ze to koło dwu masowe? z tego co wiem to tez było zmieniane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...