Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] szary avant z małopolski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakiś czas już czytam forum, więc uznałem że przyszedł czas zaprezentować swojego :audi: avanta. Na tle niektórych forumowych wygląda licho, ale wszystko przede mną :naughty:

rocznik: kwiecień 2004

silnik: 1.9 TDI AVF, 6 biegów, przebieg w dniu zakupu 127000km

kolor: dolphin grey LX7Z

wypas:

koła:

- na zimę ori a6 c6 16" z oponami uniroyal MS plus 66

- na lato ori a4 b6 17" s-line z oponami continental contisportcontact

raczej standard, oprócz serii niewiele:

- szyberdach

- tempomat

- parktronic tył

- skórzane czarne wnętrze (fotele plus boczki, kiera i lewarek również w skórze)

- grzane fotele

- pełny FIS

- zegar radiowy

- 4x elektryczne szyby

- lusterka podgrzewane

- lusterko fotochromatyczne z czujnikiem światła

- włącznik świateł z funkcją AUTO

- coming/leaving home

- podświetlany podłokietnik i kratki nawiewu

- alarm z czujnikiem przechyłu i dezaktywacja czujnika ruchu w boczku kierowcy

- kierownica multifunkcyjna z a4 b6

plany mgliste i bez pośpiechu:

- felunek na lato: 17" s-line (to na pewno) ✔

- kierownica multi z b6 (to na pewno) ✔

- lepsze fotele: s-line lub recaro

- nagłośnienie bose

- program

- może kiedyś zewn. s-line

mam też czarne relingi, ale nie mogę się zdecydować czy zakładać.

IMAG0558-1.jpgIMAG0575.jpgIMAG0576.jpgIMAG0578.jpg

IMAG0579.jpgIMAG0581.jpgIMAG0582.jpgIMAG0587.jpg

IMAG0590.jpgIMAG0592.jpgIMAG0577.jpgIMAG0584.jpg

Opublikowano

Ladna furka. Fajnie ze jest szyber, bo to najtrudniejsze do uzupelnienia. Inne potrzebne gadzety sobie dolozysz :good:

Opublikowano

Kierownice multi z b6 sobie odpusc bo kiepsko wyglada :thumbdown: Szukaj b7 mf :wink4: Furka fajna :good: dobrze że mce w wersji high to juz sporo rezania odpada :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kierownice multi z b6 sobie odpusc bo kiepsko wyglada :thumbdown: Szukaj b7 mf :wink4: Furka fajna :good: dobrze że mce w wersji high to juz sporo rezania odpada :decayed:

co do kierownicy- chciałbym zachować b6-tkowy wygląd, dla felg zrobie wyjątek. no, ale co do tego to czas pokaże, może mi się odwidzi :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna B6 myszka szara nie zakładaj relingów :no:

Opublikowano
  • Autor

Fajna B6 myszka szara nie zakładaj relingów :no:

oglądałem Twoje auto, też bardziej się skłaniam żeby ich nie montować, bo się fajnie wyróżnia i optycznie obniża budę.

Opublikowano

Super autko do modów. Kolorek :good: mam taki sam. Co do kiery to kolega Wandej ma racje założ z B7 robi dobra robote :evil:

Opublikowano

ten przebieg mało realny-sprawdzałęs po vin?

Opublikowano
  • Autor

ten przebieg mało realny-sprawdzałęs po vin?

wiem, że mało prawdopodobny- jednak sprawdzony i prawdziwy. auto odkupione od aso w Belgii, a mam też kontakt z poprzednim właścicielem. oprócz VINu wskazuje na to również wnętrze w idealnym stanie :przebiegly:

Opublikowano

ten przebieg mało realny-sprawdzałęs po vin?

wiem, że mało prawdopodobny- jednak sprawdzony i prawdziwy. auto odkupione od aso w Belgii, a mam też kontakt z poprzednim właścicielem. oprócz VINu wskazuje na to również wnętrze w idealnym stanie :przebiegly:

no to gratuilacje zakupu niech służy :good:
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

mały update. przez okres "uśpienia" mojego tematu wpadły letnie koła i kiera multifunkcyjna z a4 b6 (dzięki Siemian!)

fotki:

IMG_0846.jpgIMG_0841.jpg

IMG_0844.jpgIMG_0845.jpg

następnie w planach BOSE i przednie fotele sportowe (a może i coś lepszego).

Opublikowano

ładnie się prezentuje, ale jak dla mnie goło bez tych relingów:decayed: nieźle na tych felgach wygląda:wink:

Opublikowano
  • Autor
jak dla mnie goło bez tych relingów

niby goło, ale wg mnie się wyróżnia i po pewnym czasie zaczęło mi się podobać, pomimo że kupiłem relingi. zostaje tak, jak jest:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.