Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Żarówki LED - nieuczciwi sprzedawcy


niuniek8101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj po raz drugi kupiłem i założyłem żarówki led do jazdy dziennej i po raz kolejny się spaliły więc pomyślałem sobie, że podzielę się z wami listą tych nieuczciwych sprzedawców na Allegro:

1. HQ-AUTO-LIGHTING - miały być super, nie palić się i nie wykazywać błędu spalonej żarówki, po montażu 1 spaliła się od razu, a obie pokazały błąd spalonej żarówki - sprzedawca zachwalał jakie są super - LIPA

2. Wasyl26 - to samo żarówki miały być długotrwałe - wytrzymały tydzień i popaliły się diody.

Teraz będę 3 raz próbował kupić żarówki tym razem CarLedTuning zobaczymy co to będzie jak będę po zakupach i montażu dam znać jak się sprawują.

Nie wiem czy to dobry wątek, ale nie ma za bardzo gdzie go zamieścić więc będzie tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna, tez sie zastanawialem nad ledami, ale z tego co widze to handluja niezlym szitem i najlepiej kupic cos sprawdzonego.

fajna opcja ledy w kierunkach, ale jak zobaczylem na ulicy jak to swieci u typa przedemna to sie zalamalem...nie dosc ze mu migalo 5x szybciej to jeszcze ledwo to bylo widoczne - totalna kaszana :confused4:

oczywiscie nie wiem co to za firma i jaka zarowka, ale pewnie jakis z pierwszych modeli nafaszerowany diodami ktore i tak nie dawaly odpowiedniego swiatla :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ledy kosztują. Jawime na przykłądzie halogenów w mieszkaniu. mozna kupic za 30 zł ale lipa taka ze masakra. temperatura barwowa conajmniej dziwna, odzworowanie barw beznadziejne. A jk kupiłem philipsa to nie ma roznicy czy led czy halogen. To samo w samochodach. Sporo czytałem o ledach i jednak koszt produkcji super ledów i do tego smd nie jest taki mały. jak juz przestałem na razie wierzyć w hidy-ledy-. tylko ORI ale niestety $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze kolega virus31 , kupiłem do domu i wytrzymały trzy tygodnie 2 szt a jedna spaliła się w dniu założenia :wallbash::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie led to led, led nigdy nie dadzą tak światła jak żarówki no chyba że kosztują krocie, powód punktowe światło, Led daje punktowe światło ja osobiście w kierunek bym tego nie włożył ani w światła pozycyjne z tyłu stopy i inne tego typu. Dlaczego z przodu bym dał ewentualnie bo moim zdaniem pozycja z przodu jest używana podczas postoju poza tym w lampie przedniej jest duuuży odbłyśnik i jakoś tam się palą.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...