Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Słupek i podsufitka - co to jest?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo Witam Was :)

Do czego to jest?

to w podsufitce, te dziurki z ... hmm diodami?

a ta kratka?

podsufitka.jpg

czy to w słupku, te dziurki sa od nawiewów czy... miejsca na czujniki jakies ultradzwiekowe? czy co to?

boczki.jpg

Opublikowano

Te w słupku boczne są to czujniki ruchu , zapewne masz fabryczny alarm.

Opublikowano

Pierwsze zdjecie - czujnik temp. oraz 2 diody do podswietlenia srodkowej konsoli - przydatne.

Opublikowano
  • Autor

Te w słupku boczne są to czujniki ruchu , zapewne masz fabryczny alarm.

ale nic na to nie wskazuje ze go mam... swiecilem tam w te szczelinki i pusto - przelot...

jak stwierdzic czy sie ma alarm fabryczny? Bo moze jest tylko "zdezaktywowany" ?

wg. oznaczen rozkodowanych z bagaznika/naklejki i ksiazki serwisowej nie ma wzmianki o alarmie...

oraz 2 diody do podswietlenia srodkowej konsoli - przydatne

Probowalem je roznymi sposobami zapalic - i nic... te obok naciskane swieca co oswietlaja boki/fotele... ale te diody - nie!

Jak sie to zapala ? o ile to faktycznie diody swiecące ?! :)

Opublikowano

ale nic na to nie wskazuje ze go mam... swiecilem tam w te szczelinki i pusto - przelot...

jak stwierdzic czy sie ma alarm fabryczny? Bo moze jest tylko "zdezaktywowany" ?

wg. oznaczen rozkodowanych z bagaznika/naklejki i ksiazki serwisowej nie ma wzmianki o alarmie...

Co do alarmu firmowego, niedawno było na Forum i odnoszę Cię tutaj:

1) http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/odp_all_b5_czy_mam_alarm_i_jak_to_latwo_sprawdzic-t27166.0.html

2) http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/odp_b5_afn_alarm_jest_czy_nie-t25679.0.html

3) http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/odp_b5_czy_mam_alarm-t15969.0.html

4) opcja szukaj: "alarm"

Pozdrowienia.

Opublikowano

alarmie...

Probowalem je roznymi sposobami zapalic - i nic... te obok naciskane swieca co oswietlaja boki/fotele... ale te diody - nie!

Jak sie to zapala ? o ile to faktycznie diody swiecące ?! :)

diody zaświecają się razem z podświetlaniem całej konsoli czyli po włączeniu świateł pozycyjnych lub mijania :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.