Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Nowy przełącznik świateł

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem kupiłem niedawno drugi przełącznik świateł i gdy go podpinam światła mimo ze sa wylaczone świecą, wie ktos co moze byc nie tak? :)

Opublikowano

kupiłes nowy ze sklepu czy nowy w sesie inny ale uzywany ??

Poprostu moze byc rozwalony .

Opublikowano
  • Autor

Uzywany ale w idealnym stanie wizualnym. Przekladalem od mojego kolegi i u niego jest ok a u mnie tak samo caly czas sa zapalone, nawet jak sa wyjete kluczyki to pozycja sie swieci ;/

Opublikowano

Uzywany ale w idealnym stanie wizualnym...

Jeden i drugi mają takie same numery?

--

Pozdrawiam

Sławek

Opublikowano

NIe wiem jaki włacznik kupiłeś, ale moze to Ci pomoże

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=208027.0;highlight=w%B3%B1cznik+%B6wiate%B3

MOzna ewentualnie rozebrać obydwa właczniki i przełożyc pokrętło z takim trzpieniem ze starego do nowego i powinno być OK.

Opublikowano
  • Autor

już wiem w czym moze tkwic problem mój stary przełącznik ma oznaczenie 531 (fabrycznie 1/2FIS) a przełącznik kupiłem z oznaczeniem 531 A pewnie od samochodu z pełnym FISem :D

dodatkowo mam od kumpla przełącznik z B7 który ma oznaczenie 531 C i gdy tego podepne w ogóle nie chodza światła przeciwmgiwlne :D ma ktos jakis pomysł co zrobic zeby działało bez Full Fis?

Opublikowano

już wiem w czym moze tkwic problem mój stary przełącznik ma oznaczenie 531 (fabrycznie 1/2FIS) a przełącznik kupiłem z oznaczeniem 531 A pewnie od samochodu z pełnym FISem :D

dodatkowo mam od kumpla przełącznik z B7 który ma oznaczenie 531 C i gdy tego podepne w ogóle nie chodza światła przeciwmgiwlne :D ma ktos jakis pomysł co zrobic zeby działało bez Full Fis?

proponowal bym zrobić taki myk jak npisał kolega szneider "Mozna ewentualnie rozebrać obydwa właczniki i przełożyc pokrętło z takim trzpieniem ze starego do nowego i powinno być OK." :good:
Opublikowano

już wiem w czym moze tkwic problem mój stary przełącznik ma oznaczenie 531 (fabrycznie 1/2FIS) a przełącznik kupiłem z oznaczeniem 531 A pewnie od samochodu z pełnym FISem :D

dodatkowo mam od kumpla przełącznik z B7 który ma oznaczenie 531 C i gdy tego podepne w ogóle nie chodza światła przeciwmgiwlne :D ma ktos jakis pomysł co zrobic zeby działało bez Full Fis?

proponowal bym zrobić taki myk jak npisał kolega szneider "Mozna ewentualnie rozebrać obydwa właczniki i przełożyc pokrętło z takim trzpieniem ze starego do nowego i powinno być OK." :good:

a ja proponuje sprzedac posiadany wlacznik i kupic odpowiedni. dlaczego? bo nikt ci nie gwarantuje, że rozebranie i przełożenie pokrętła wyjdzie mu na dobre i ędzie zdiała jak trzeba. w razie niepowodzenia będziesz miał szczęście jeśli niczego we włączniku/samochodzie niczego nie uszkodzisz. Oczywiście wtedy już niczego nie sprzedasz i nie odzyskasz nawet grosza a nowy włącznik i tak będziesz musial kupić.Sprzedaj to co masz, ori nierozbierane jak jest. Z drugiej strony włącznik wolałbym miec nowy ori niekombionowany bo już raz wymieniałem i to nie tylko z powodów estetycznych ale dlatego, że auto dupiato odpalało. Ale wpływ włącznika na rozruch to inna historia...

Opublikowano
  • Autor

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=157734.0 Bardzo mi pomógł ten temat POLECAM!!!

przełożenie pinów w kostce od przełącznika 8E0 941 531 na swap do przełącznika 8E0 941 531 A :

4 do 11

16 do 14

Niedługo napisze czy działa :D

[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 11:29_________________________________________________wszystko działa jak trzeba :) przeciwmgielne mijania pozycje w kazdym badz razie pomoglo dzieki! :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.